SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WXN Lab Blue Magic - opinie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21321
Witam
Wszyscy powtarzają ze to taki dobry spalacz ale szukam i niemoge znaleść ,orientuje się ktoś gdzie kupię blue magic na chwile obecna?


Zmieniony przez - Generacja_ w dniu 2018-04-21 16:11:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
sampel przetestownay i musze przyznac ze dziala bardzo dobrze:)
ECA hardcore tez dziala milo, dosc porownywalnie do siebie, ale chyba na plus na blue magic, nieco mocniejsze dzialanie. Moje kobitka tez byla zadowolona z ECA Hardcore a ona juz kompletnie zazwyczja nie czuje dzialania supli%) kupie jej ECA hardcore cale opakownaie na testy i zobaczymy czy bedzie zadowolona z calej puszki. Mam nadzieje, ze sample maja taki sma poziom co cale opakownaia :) mam jeszcze simple burnera dzisiaj pewnie przetestuje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
pytales ich na fb?

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21321
Szukałem w oficjalnym sklepie,i tam tez pytałem żadnej odp niestety, ciagle słyszę ze to ktoś konsumuje ale nikt niewie gdzie można dostać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ktoś napisał tydzien temu gdzieś na forum że za ok miesiac ma być na stanie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Na body factory masz temat w dziale targowisko.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94120 Napisanych postów 363944 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667635
Z tego co wiem na razie jest brak bm

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
jw na razie nie ma dostepu
musisz poczekac lub samemu cos zmonotowac z pojedynczych skladnikow
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21321
Tak tez pare osób mi powiedziało ,tylko nawet jak będzie dostęp gdzie to znajdę? W sklepach internetowych i na alledrogo ani śladu ze coś takiego było dostępne w oficjalnym sklepie wxn to samo

Ps.domer niemoge znaleść takiego działu :/


Zmieniony przez - Generacja_ w dniu 2018-04-22 08:49:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak będzie dostęp to napewno będzie do kupienia na stronie wxn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Generacja_
Tak tez pare osób mi powiedziało ,tylko nawet jak będzie dostęp gdzie to znajdę? W sklepach internetowych i na alledrogo ani śladu ze coś takiego było dostępne w oficjalnym sklepie wxn to samo

Ps.domer niemoge znaleść takiego działu :/



Zmieniony przez - Generacja_ w dniu 2018-04-22 08:49:04


body factory to osobne forum

http://www.body-factory.pl/ 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21321
Tak wiem wiem poprostu niewiedze tam działu targowisko,a wiec jak już bd dostępne to znajdę w oficjalnym sklepie? Niestety nikt niepisze gdzie to kupił
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cytryniec chiński- jakie firmy polecacie?

Następny temat

Opinia białka

WHEY premium