sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Wszystkie rodzaje pompek i podciąganie

Wysłana -
Witam czy moge wykonywać wszystkie rodzaje pompek a potem się podciągać na biceps
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Możesz, nikt Ci nie zabroni. Tylko po co? Jaki będzie w tym cel?
Wysłana -
żeby mieć mięśnie
Wysłana -
same pompki mięśni ci nie powiększą. Trzeba mieć mieć solidny plan i dietę. Możesz się podzielić z nami planem to ocenimy czy dobry. Plus ankieta o sobie
Wysłana -
rozgrzewka a potem wszystie rodzaje pompek, podciąganie na drążku i rozciąganie

Zmieniony przez - Yberrakin w dniu 2016-12-19 18:40:20
Wysłana -
to na mięśnie nie licz
Wysłana -
a co jest złego w moim treningu?
Wysłana -
Jesli ma być na powiększenie masy mięsniowej to wszystko.Aby pobudzić mięśnie do wzrostu musisz używać stosunkowo dużych obciążeń , dbać o dodatni bilans kaloryczny i trenować wszystkie partie . a ty katujesz tylko klatę ,triceps i górę pleców. I to na wytrzymałość a nie na siłę i masę

Zmieniony przez - Szumik w dniu 2016-12-19 18:56:08
Wysłana -
Do rozbudowy mięśni potrzebujesz napięcia mechanicznego, które będziesz stopniowo intensyfikował.

Pisząc prostym językiem, potrzeba ciężarów. Ale lepiej trenować w domu niż siedzieć na dupie, więc zajrzyj do działu domatora.
Wysłana -
na razie ciężarów nie mogę używać bo mam 14 lat

Zmieniony przez - Yberrakin w dniu 2016-12-19 19:20:47
Wysłana -
Jeszcze rok/dwa i spokojnie możesz rozpoczynać trening siłowy pod odpowiednim prowadzeniem.
Narazie odsyłam do działu trening w domowych warunkach. W mieszkaniu również można trenować w sposób przemyślany, a nie robić każdą formę pompek jaka przyjdzie Ci do głowy.
Strona 1 z 9
Dodaj odpowiedź