SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

Wszystkie partie raz w tygodniu

Wysłana -
Witam, mam pytanie odnosnie treningu raz w tygodniu, cos na miare Fbw tylko wszystkie serie wpakowane na jeden trening, mam dwie prace, pracuje od 7 do 17 a potem od 21 do 3 rano, mam mozliwosc zrobienia treningu tylko w niedziele. Czy takie trenowanie ma sens, czy mozliwe jest progresowanie na takim samym poziomie jak na splicie 3x w tygodniu, bo teoretycznie zrobilbym taki sam trening na jednej sesji jak na trzech.Prosze o profesjonalna odpowiedz. Z gory dziekuje
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
pokaż ten trening, raczej nie zrobisz takiego samego treningu jak na 3 sesjach, nie wykonalne to jest.
Wysłana -
Trenowanie zawsze ma sens-nawet raz w tygodniu będa postepy -ale wiadomo-mniejsze niż przy częstrzych treningach.
Mój kolega tak 2 lata trenował i poprawił i sylwetkę i rekordy siłowe.
Wysłana -
anarchissta
Witam, mam pytanie odnosnie treningu raz w tygodniu, cos na miare Fbw tylko wszystkie serie wpakowane na jeden trening, mam dwie prace, pracuje od 7 do 17 a potem od 21 do 3 rano, mam mozliwosc zrobienia treningu tylko w niedziele. Czy takie trenowanie ma sens, czy mozliwe jest progresowanie na takim samym poziomie jak na splicie 3x w tygodniu, bo teoretycznie zrobilbym taki sam trening na jednej sesji jak na trzech.Prosze o profesjonalna odpowiedz. Z gory dziekuje

Trenowanie sens ma zawsze ale tutaj powtarzalność treningu jest bardzo mała. Raz w tygodniu to zdecydowanie za rzadko jeśli postępy będą to bardzo wolne.
Wysłana -
Bomba leci w tle? Śpiąc 3 godz dziennie nic nie zrobisz. I ile Ty chcesz serii upakować w ten niedzielny trening żeby na wszystkie partie wystarczało? 200 serii będziesz robił?
Wysłana -
Choćby dwie sesje treningowe w tygodniu już będzie zdecydowanie lepiej i jeden można zrobić na sprzęcie w niedzielę na siłowni a drugi w domu z masą ciała.
Wysłana -
Postępów bym nie oczekiwał. Jeśli zrobisz jeden trening na siłowni a 2 w domowych warunkach to już bedzie miało ręce i nogi.
Wysłana -
Nie realne jest upakować 3 dni splitu w jeden dzien fbw. Chyba że ten trening ma trwać 3 godziny i bedziesz cwiczył na różowych hantelkach. Wspołczuje Ci takiej roboty ale szału bym się nie spodziewał. Ale trenowac napewno warto chociażby dla zdrowia. Ale o rekordach zapomnij.
Wysłana -
Da radę splita ale wybierając po jednym ćwiczeniu ze splita na daną partię, czyli kalsyczne fbw
Wysłana -
No ale wtedy to będzie zwykłe fbw. A ja rozumiem że kolega chce wszystkie cwiczenia ze splita 3 dniowego w jeden dzien wsadzić.
Wysłana -
Nieosiągalne w przypadku jednego dnia treningowego. Bo trening byłby kolosem a efekty nie będą lepsze. Tylko fbw w takim wypadku
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź