SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wstęp do bulimii?:/

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 953
Ja rano tez nie mam apetytu, jakoś wmusze w siebie owsiane bądź musli i zamiast jajek pije białeczko:D zmień jedzenie jedz co lubisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4427
He nomNajlepiej to by się jadło co się lubiPrzejadam się i pewnie dlatego te ciągłe wymioty...chociaż inni "chudzielce" jedzą po 4000kcal i jakoś takich problemów nie mająSam już nie wiem.Ja jem koło 2500kcal bo prowadze mało aktywny tryb życia chociaż masa jeszcze nie jest taka jaką bym chciał...Starczyło by mi 90kg-a jak osiągnę to bede pewnie chciał więcejTakie jest życie trenujących na siłce

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 953
ja nie mam diety i jakoś do przodu cisne dieta g**** całe daje tylko bedziesz od tego tłusty

Zmieniony przez - borsukafk w dniu 2009-05-27 18:01:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4427
To jakie rzeczy ty jesz?https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img]Ja tez dokładnie diety nie trzymam bo to można głupoty dostać Ale staram się jeść tak jak trzeba Bardzo przydatny jest dział Kuchnia sfd są bardzo ciekawe pomysły i do tego smaczne.Bo ciągle jeść to samo...Ja tez dokładnie diety nie trzymam bo to można głupoty dostać Ale staram się jeść tak jak trzeba Bardzo przydatny jest dział Kuchnia sfd są bardzo ciekawe pomysły i do tego smaczne.Bo ciągle jeść to samo...Ja tez dokładnie diety nie trzymam bo to można głupoty dostać Ale staram się jeść tak jak trzeba Bardzo przydatny jest dział Kuchnia sfd są bardzo ciekawe pomysły i do tego smaczne.Bo ciągle jeść to samo...[img]../../buziaki/17.gif" alt="" />

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
borsukafk
gowno to Ty jeszcze wiesz o tym sporcie

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4427
Co racja to racjaJak to mówią: "przez całe życie się uczymy"

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

warzywa a kcal

Następny temat

Warzywa na patelnie

WHEY premium