SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Wspomaganie po przerwie

Wysłana -
Witam. Moja sytuacja wyglada tak ze nie cwiczylem rok czasu-od miesiaca cos tam zaczelem machac sztanga. Pracuje 250h w miesiacu srednio 12h dziennie czasem do 15. Chce ruszyc z kopyta wziac sie za siebie bo czuje sie jak kupa gowna po roku takiego trubu zycia, gownoane zarcie, duzo roboty, niedosypianie i melanze piwka itd. Mam malo energii na codzien -glownie przez ilosc pracy i nocne zmiany. Stracilem motywacje potrzebuje porzadnego pier... na poczatek i wspomagania regeneracji zeby sie troche odbic od dna:)
Troche danych o mnie:
29 lat 2 dziaciakow co wysysaja energie:)
Staz kilka lat z przerwami krotkimi teraz 1rok nie cwiczylem chce wrocic
Ciezary to niechce pisac bo teraz to smieszne
173cm
78kg jest troche brzucha ostatnio zaczal rosnac chce spalic
Cel sucha masa i sila
Rodzaj trenkngu: przed przerwą stosowalem Hst odkad sprobowalem to moj ulubiony 3xtyg. Tylko wolne c. Robie przysiady i mc - nogi najlepsza partia moja
Przebyte cykle: ogolnie to zjadlem w zyciu jakies 50strz enana 20 propa 300mety 50tab wina. Ostatnio cokolwiek 2 lata temu.
Chcialbym wystartowac za kilka dni 1 raz z mixem
1-10 susta e5d lacznie 15 strzalow
I na koniec wrzucic wino w tab zeby nabilo troche podsuszyc pomoglo tylko jak to rozegrac i czy to wogle dobry pomysl? Chce stosunkowo niedlugi cykl dosyc mocny bez wielu srodkow zeby pozniej nie miec duzych problemow z odblokiem. Pozdrawiam

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
http://www.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html wklej wypelniona ankiete
Wysłana -
1. WIEK: 29
2. WAGA: 78
3. WZROST: 173
4. WYMIARY:
-biceps: teraz to z 34-35
-klatka: niewiem ale slabo nie mierze sie
-udo: -
-talia: -
5. STAŻ NA SIŁOWNI: kilka lat z przerwami ale teraz od roku nie cwicze
6. DIETA: nie trzymam narazie i nigdy jakiejs rygorystyczniej nie trzymalem poprostu pelnowartosciowe pozywienie i duza bialka zwierzecego
-białko: -
-węglowodany: -
-tłuszcz: -
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
1. 100mety z 6 lat temu
2. 20 enana z 5 lata temu
3. 20 propa okolo 4 lata temu
4. 30 enana i 200 mety tez jakies 4 lata temu
5. 50 wina solo na sprobowanie bez sensu ponad rok temu
8. TRENING: HST 3x tyg ew czwarty trening od czasu do czasu jakis uzupelbiajacy intuicyjnie
9. CEL CYKLU: masa w miare sucha i sila/ lepsze samopoczucie
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: mozna powiedziec ze 3.5 roku bo 50wina solk to nie cykl
11. POZIOM BF%: troche siedzi przez ostatni rok urosl brzuch troche a miesni spadlo
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ogolnie ekto kiedy do chudniecia teraz latwiej tyje i latwiej lapie tluszcz ale i miesnie tez
13. STAN ZDROWIA: ok
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: raczej to owlosienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii): przemiana zwolnila zaczelem tyc a jestem ekto
16. WYNIKI SIŁOWE: rok temu przed przerwą
-klata: slabo 110kg
-martwy ciąg: nie robie maxow ale tak ze 120 bym szarpnal
-przysiad: 105kg 6x
Wysłana -
Zacznij ćwiczyć i trzymać dietę jeszcze nawet nie wiesz jak się szafki na siłowni zamyka a już chcesz na bombę wskakiwac.dopniesz miskę i na start z trg będę efekty
Wysłana -
lodzianin1
jeszcze nawet nie wiesz jak się szafki na siłowni zamyka a już chcesz na bombę wskakiwac
hahaha
No ale 100% racji zajmij sie diete bo samo zdrowe odzywianie to malomusisz wiedziec ilosc makro i kalorii czy sa na plusie czy minusie,cwicz a efekty przyjda
Wysłana -
Opanuj podstawy w dziale odzywianie , trening i suplementacja
Wysłana -
flex1976
Opanuj podstawy w dziale odzywianie , trening i suplementacja

Dokładnie, odwiedź w/p działy i tam pracuj.
Wysłana -
Mix i wino żeby podsuszyć . To nie takie proste . Zastosuj się do wskazówek w/w
Wysłana -
Panowie jako ze nagadaliscie mi ze ssa jeszcze nie dla mnie chociaz kiedys bralem troche to postanowilem zrobic badania czy wszystko ok bo jak wczesniej pisalem czuje sie niezbyt witalnie a i libido nie zbyt wysokie... zdarzalo sie ze bzykalem a nie nienoglem dojsc;) tlumaczylem sobie ze to od wielogodzinnej pracy i zmeczenia ale zrobilem test estradiol i prolke:
Estadiol 17.02 widelki 23.80- 60.70
Prolaktyna 29.43 widelki 4.04-15.20
Test 340.200 widelki 249.00-836.00

I teraz pytanie co o nich sadzicie ? Przez ostatni rok tryb zycia naprawde fatalny i duzo strasow. Co teraz po skierowanie i do androloga?
Wysłana -
Prolaktyna wysoko
Mozna zbic daj tabs cabaserai powinno byc w widelkach i zobaczysz jak wtedy bedzie
Wysłana -
A estro ? Lekko ponizej.... martwic sie?
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź