SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wspomaganie i regeneracja przy aerobach Bonus Żonka spalacz

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 399
Witam serdecznie drogich forumowiczów!

Aktualnie 24 lata, 184cm i 80kg.
Nie chcę odświeżać starego tematu jednak przytaczam link, żeby czytający mogli zerknąć na moją wcześniejszą suplementację:
https://www.sfd.pl/Suplementacja_dla_tancerza__regeneracja!-t1016532.html

Po roku stosowania w/w zestawu troszkę się przetrenowałem, mój lędźwiowy nie wytrzymał i kończąc treningi jednocześnie porzuciłem odżywki. Aktualnie jestem ponad rok po operacji wydłubania wywalonych dysków na 2 poziomach więc wszystko poszło dosyć po bandzie.
Z tańcem sportowym niestety finito, ale żeby dbać o to co zostało muszę być ciągle aktywny.

To co robię aktualnie:
3-4 treningi tygodniowo
Aeroby bez obciążania kręgosłupa tj orbitki, stepery i inne „miękkie” ok. 40min na każdym treningu z raczej mocno wymagającymi obciążeniami i sporym tempem.
Siłowy z użyciem ciężaru własnego ciała – podciągania, pompki, izolowane
Można powiedzieć, że trenuję kompleksowo i dość intensywnie jednak z totalnym odciążeniem kręgosłupa.

Cel i zapotrzebowanie:
85kg przy jak najniższym BF (ciężko będzie uzyskać taki poziom wysuszenia na stałe jak przy tańcu ale w tą stronę chcę iść)
Potrzebuję zestaw na regenerację i wspomaganie diety przy dużej ilości aerobów i innych typu planki po 15-20 minut na każdym treningu
Mógłbym posłużyć się podpowiedziami kolegów ze starego tematu jednak zdaję sobie sprawę, że przez te 2 lata sporo mogło się zmienić na rynku :)

Druga sprawa:
Spalacz dla Żonki. Pracuje po 3-4 dni w tygodniu i po 15h na nogach, więc jak przychodzi już wolny dzień, to często brakuje powera i motywacji, żeby polecieć po krawędzi na treningu.

Budżet na wszystko ok. 150zł-200zł/msc

Pozdrawiam w imieniu swoim i Żonki ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
nic sie kolega nie zmienilo, tak wiec odpowiedz, jak w poprzednim temacie

a co do "Zonki" to musialbys napisac o niej cos wiecej, typu: jak dlugo cwiczy, czy jest dieta, czy wczesniej szly jakies suplementy itd itp

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 399
Ad1. Ok, rozumiem. Dzięki!

Co do Żonki to:
24 lata, 167cm, 57kg
Ćwiczy od około 3 lat - niestety nieregularnie z uwagi na pracę. Często jest tak, że 3 dni treningowe jakie uda się wygospodarować w ciągu tygodnia następują po sobie jeden po drugim, więc jest ciężko.
Najczęściej jednak są to 2 treningi tygodniowo - około 1,5h
40-50 minut aeroby, później siłowo 30-40 minut.

Jedzenie chude ale też nieregularne, więc z dietą słabo.
Najczęściej:
śniadanie - 8:00 (jajka/ciemne pieczywo/białe sery/warzywa itp)
drugie śniadanie - ok 12:00 (jakieś owoce)
obiad - 15:00 (mięsko i warzywa)
kolacja - 19:00 (cokolwiek ale w małych ilościach - wiejski)

Zero doświadczenia jeśli chodzi o jakiekolwiek suplementy diety.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
wietaj
niesttey zona powinna zaczca od ukierunkowania diety i jej zbilansowania, dodanie tutaj spalacza niewiele zmieni, przy zywieniu tego typu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 399
Dziękuję Panowie za odpowiedzi. Żonka zaczyna więc od zbilansowania diety ;)
Co do mnie, to nie prowadzę teraz już tak skrajnie wyczerpujących treningów jak przy tańcu.
Doprowadzić się do "zwrotu" było dużo łatwiej na sali tanecznej.
Czy jeśli do węgli w trakcie i po treningu, bcaa i beta alaniny z kreatyną dorzucę jakieś białko pomiędzy posiłkami - przykładowo o 13:00 (po 1 obiedzie 11:00 a przed drugim 2 16:00) to nie będzie to dla mnie za dużo?
Chodzi mi o zbędną tkankę tłuszczową. Nie zależy mi na czasie.
Chciałbym przytyć te 5 kg z tempem nawet 0,5kg/msc

Jeśli białko będzie dobrym pomysłem to dajcie prosze znać, jakie.

pozdrawiam,
Mateusz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
nie ma potrzeby dorzucania zadnego bialka w prochu jesli domykasz bilans bialka w ciagu dnia z pozywienia, a przy wadze 57kg naprawde nie jest to trudne do osiagniecia

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 399
To Żona waży 57kg haha
Troszkę mi się schudło. Ja równo 80kg teraz.
No dobrze, to nie będe kombinował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
a to sorry hehe ale to nie zmienia faktu, ze nadal przy 80kg nie ma problemu z bialkiem w diecie

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
jw, mozna dodac jedynie szejka w formie urozmaicenia potreningu, jako szybkie zrodlo bialke, aby zbytnio nie obciazac ukladu pokarmowego.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA- po czym poznać, że działa?

Następny temat

Yohimbe Bark a Yohimbine HCL?

WHEY premium