SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wspomagacz odchudzania, pomoc w wyborze.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1328

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

obwisły brzuch

Wiek

30

Waga / wzrost

142

Staż treningowy

do 2 lat

Cel cyklu

redukcja masy

Stosowane już wcześniej suplementy

lcarnityna, zielona herbata, chrom, jagody acai

Stosowane wcześniej spalacze

thermo shape 2.0

Przewidziane finanse na cykl

Uwagi i sugestie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 31
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała Misiek, raczej wmiare szczupłe nogi, wiszący brzuch i piersi :(
2) wiek 30
3) waga/wzrost 142kg / 188cm
4) staż treningowy ostatnie 2 lata
5) cel cyklu redukcja masy
6) stosowane już wcześniej suplementy tak
7) stosowane wcześniej spalacze tak Thermo Shape
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od
9) ilość dni wolnych od kreatyny nie stosuje
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)
11)przewidziane finanse na cykl 100zł mc
12) uwagi i sugestie astma,

Witajcie. Poszukuje na sezon wiosenny dobrego wspomagacza odchidzania.
Powiecie zapewne że sam trening i dieta zdziała cuda, ok zgodze się ale chce sie czymś wspomóc.

Moja historia jest taka, w 2014r w maju ważyłem 220kg. Od wakacji 2015 pewne rzeczy się w życiu mi zmieniły ale na tyle plus że sie ogarnąłem ze swoim zyciem i postanowiłem schudnąć.
Nie było łatwo a najeplszy spadek masy był w pierwszym okresie po przestawieniu swojej diety o 180" na wiosnę 2015 wazyłem już 160kg to jest 50kg mniej. Teraz waże ok 144kg, niestety przez ostatnie wakacje i tę zime schudłem niewiele względem tego co było ale to ponoć normalne.

Teraz zaczyna się wiosna i zamierza znów się wziąć intensywnie za siebie i do końca rok polecieć do 110kg lub nawet 100kg.

Niestety moja praca jest typowo siedząca, jestem kierowcą i pracuje nieraz po 12h, z braku czasu nie chodzę na siłownie a ćwiczę w domu na ławeczce z hantlami na których to jestem w stanie wykonac sporo ćwiczeń, od brzuszków, klate, bicepsy, łydki, przysiady no masa ćwiczeń wbrew pozorom. Staram sie ćwiczyc min 2 razy w tygodniu a czesto jest to co 2 dzień średnio po 2h no czasem 1,5h, do tego jak jest ciepło codziennie jeżdzę po 10-20km rowerem.

Teraz może łatwiej będzie wam dobrac mi suple.

Do tej pory od ok. 2mc zażywam takie suplementy:
Lcarnityna 3 (2 razy dziennie)
ThermoShape 2.0 (2 razy dziennie)
wyciąg z zielonej herbaty
wyciag z jagód acai
łykam chrom

efekt jest taki że niewielkim wysiłkiem, bo to jednak zima i teraz mało sie ruszam cały czas chudne ale sa to niewielkie ilości.
Przed zakupem tabletek waga przez pewien okres stałą w miejscu nie drgając wcale

Przeglądając internet natrafiłem na spalacz który szczególnie przykół moja uwagę ale mimo swojej ceny może jest wart zakupu :)
https://sklep.sfd.pl/Vpx_Redline_ultra_hardcore-opis3080.html

Co onim powiecie?



Zmieniony przez - Sławekkk w dniu 2016-03-20 14:47:02
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4448 Napisanych postów 35742 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262826
Z tak duża nadwagą nie potrzebujesz żadnych spalaczy.

Pominales w ankiecie najważniejszy punkt - dieta. Hm?
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Spalacze na półkę i bierz się za trening i dietę, wątpię żebyś potrzebował czegokolwiek w ciągu następnych 30kg

Jedynie można dorzucić coś według braków np. complex witamin, witamin c, d3, omega 3, wapń, zma


Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2016-03-20 15:27:33

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 129
Raczej nigdy żadnych preparatów na odchudzanie nie stosowałem, dopiero parę dni temu zamówiłem pierwszy raz taki suplement jak TillSlim. Bardzo dobry skład, dużo naturalnych roślinnych składników w jednej kapsułce, mam nadzieję, że pomoże żeby ta strata wagi była szybsza niż do tej pory
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11974 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
Zerknij na daty postow
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki cykl lepszy? na mase?

Następny temat

L-Karnityna a keto

Wiecej