SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Wsparcie wątroby i trzustki

Wysłana -
Witajcie.

Wydaje mi się że ze względu na dużą ilość jedzenia uszkodziłem sobie wątrobę lub trzustkę. Czy istnieją jakieś suplementy lub stosował ktoś z was jakieś preparaty które dadzą wsparcie tym organom?

Pozdrawiam wszystkich.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Najpierw zrób badania, i sprawdź cz naprawdę coś sobie uszkodziłeś, czy to jakieś podrażnienie.
Wysłana -
Wydawać Ci się może , tutaj trzeba potwierdzić ten fakt . Czyli w pierwszej kolejności badania laboratoryjne i obrazowe . Jeżeli chodzi o wsparcie wątroby :
https://www.sfd.pl/sklep/Ochrona_i_regeneracja_wątroby-k184.html 
Wysłana -
Watrobe to mozna uszkodzic na innych ,,suplementach",a odzywki I jedzeniie nie szkodzi
Wysłana -
w pierwszej kolejnosci zrob proby watrobowe, lipidy, zbadaj poziom cukru
jak bedzie cos nie tak, bedzie konieczna szersza diagnostyka, zeby postawic diagnoze
jak watroba jest uszkodzona, to tutaj bedzie wskazanie do leczenia farmakologicznego, a nie suplementacji
jednak, ciezko uszkodzic jest narzady w krotkim czasie zwyklym jedzeniem
Wysłana -
Dokładnie zgadzam się z wami, może źle się wyraziłem. Szukałem po prostu czegoś co wspomoże ich pracę. Ciągła duża ilość jedzenia, trochę stresu, narządy dostają w kość,a w dodatku od zawsze miałem wrażliwy układ pokarmowy więc dużo mi nie trzeba. Chodzę taki '' zamulony''
Cukier w porządku, badanie krwi również z małym wyjątkiem (enzymy wątrobowe podwyższone - ale byłem 1 czy 2 dni po treningu więc trzeba powtórzyć)
Wysłana -
tutaj masz bardzo fajny produkt
https://www.sfd.pl/sklep/Now_Liver_Detoxifier&Regenerator-opis29140.html 
Wysłana -
Robert111TB
Watrobe to mozna uszkodzic na innych ,,suplementach",a odzywki I jedzeniie nie szkodzi

Robercik to byś się zdziwił jak można sobie wątrobę załatwić odżywiając się niewłaściwe , oczywiście przez dłuższy okres czasu
Wysłana -
A ja biore pod uwage tylko czyste,zdrowe jedzenie,a nie jakas smieciowke
Wysłana -
I powiem ci,ze nie narzekam na zdrowie I efekty
Wysłana -
Jakbym nie bym tutaj moderatorem to coś bym napisał , ale niewypada
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź