SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wsparcie wątroby i trzustki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
przeciez tutaj sami sportowcy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Raczej bez powodu ich nie uszkodziłeś. To nie takie proste. Stosować jednak możesz, np. omega 3, nac, ekstrakt z karczocha, czy kurkuminę.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5095
Dziękuję wszystkim za wyczerpujące wypowiedzi. Po przyjęciu jakiś ziołowych preparatów na wątrobę wydaje mi się że jej praca wróciła do normy, a z kolei cukier mam idealny także złą pracę trzustki raczej też bym wykluczył. Obstawiam bardziej żołądek ale tu już jestem umówiony do gastrologa.
No właśnie i tu pojawia się moje pytanie, ponieważ analizując problem od drugiej strony wiem na pewno ze z natury dużo się stresuję, tak już po prostu mam, a no i niestety nie jest to obojętne dla mojego organizmu, co więcej uważam też że to może być prawdziwa przyczyna moich dolegliwości jak również problemów z kształtowaniem sylwetki (tłuszcz na dole brzucha)
Czy istnieją jakieś sposoby aby zwalczać wysoki poziom kortyzolu albo chociaż minimalizować jego wpływ na organizm? Biorę kompleks witamin zaczynając od magnezu na omega3 kończąc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Przede wszystkim zbadaj jego poziom. Poza tym, 7-8 godzin snu, odpowiednio dobrana aktywność fizyczna, dieta i ewentualnie dodatek suplementów. Np. ashwagandha przed snem.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przed i po treningówka

Następny temat

Mam jedną nerkę jakich spalaczy używać

WHEY premium