SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Wsparcie wątroby i trzustki

Wysłana -
przeciez tutaj sami sportowcy
Wysłana -
Raczej bez powodu ich nie uszkodziłeś. To nie takie proste. Stosować jednak możesz, np. omega 3, nac, ekstrakt z karczocha, czy kurkuminę.
Wysłana -
Dziękuję wszystkim za wyczerpujące wypowiedzi. Po przyjęciu jakiś ziołowych preparatów na wątrobę wydaje mi się że jej praca wróciła do normy, a z kolei cukier mam idealny także złą pracę trzustki raczej też bym wykluczył. Obstawiam bardziej żołądek ale tu już jestem umówiony do gastrologa.
No właśnie i tu pojawia się moje pytanie, ponieważ analizując problem od drugiej strony wiem na pewno ze z natury dużo się stresuję, tak już po prostu mam, a no i niestety nie jest to obojętne dla mojego organizmu, co więcej uważam też że to może być prawdziwa przyczyna moich dolegliwości jak również problemów z kształtowaniem sylwetki (tłuszcz na dole brzucha)
Czy istnieją jakieś sposoby aby zwalczać wysoki poziom kortyzolu albo chociaż minimalizować jego wpływ na organizm? Biorę kompleks witamin zaczynając od magnezu na omega3 kończąc.
Wysłana -
Przede wszystkim zbadaj jego poziom. Poza tym, 7-8 godzin snu, odpowiednio dobrana aktywność fizyczna, dieta i ewentualnie dodatek suplementów. Np. ashwagandha przed snem.
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź