SFD.pl Ustawki treningowe

Dodaj odpowiedź

Wspólny trening Fabryka Formy Bytom [00:00]

Wysłana -
Cześć,

Z racji pierwszego półrocza działania klubu Fabryka Formy w Bytomiu (http://www.fabryka-formy.pl/kluby/bytom-square#danekontaktowe) chcielibyśmy zorganizować tam wspólny trening oraz mini seminarium głównie z zawodnikami. Event ma się odbyć 3 września 2016 roku, jeszcze do ustalenia dokładnie o której godzinie (proszę się nie sugerować datą z postu). Główną osobą ogarniającą jest Adam Suker vel. Tested (http://potreningu.pl/profile/tested-), więc osoby, które byłyby zainteresowane wzięciem udziału w treningu proszę wrzucić tutaj post dla orientacji, ale przede wszystkim zgłaszać się do Adama. Z racji tego, że ilość trenujących jest mocno ograniczona Adam każdemu prześle potwierdzenie po ustaleniu dokładnej liczby osób z menedżerem klubu.
W czasie treningu mamy zamiar nakręcić trochę materiału. Samemu treningowi będą też towarzyszyć eventy organizowane przez Fabrykę Formy z okazji połowicznych urodzin, więc myślę że jest to świetna okazja na wypromowanie się nawzajem. Więc jeśli SFD chciałoby wesprzeć ustawkę materiałami reklamowymi myślę, że byłoby to z korzyścią dla obu stron.

Do tej pory potwierdzony jest udział na pewno Adama, Łukasza Modzelewskiego (luki77), mój , Mikołaja Ludwina (arnold69), być może, a mam nadzieję, że jednak tak, Mariusz Żaba (MARIAN17), Przemek Górynowicz (prz1993) oraz kilku jeszcze zawodników.

A więc zapraszam do kontaktu

Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2016-08-07 13:43:52

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Ja na bank też się melduję bo Adam już wcześniej coś wspominał
Wysłana -
ja jestem na 99% ;)
Wysłana -
Zgłaszam się również wraz z mężem (nick męża z sfd: Tygrysekk).
Rozmawiałam z Adamem o ustawce w Fabryce Formy w Bytomiu, w której ćwiczymy z mężem :) Cieszę się, że dojdzie do skutku.
Wysłana -
Oczywiście potwierdzam swoje przybycie Do zobaczenia !
Wysłana -
BzykuDG
Więc jeśli SFD chciałoby wesprzeć ustawkę materiałami reklamowymi myślę, że byłoby to z korzyścią dla obu stron.

Mam potwierdzenie od Bulla, więc SFD na pewno wesprze ustawkę

Zbierz Bzyku odpowiednio wcześniej (tak z tydzień przed) rozmiary do tank topów dla osób ,które będą na ustawce ,do tego pewnie dojdzie coś z odżywek / suplementów i prześlij to do mnie z adresem do wysyłki czy to do Ciebie ,czy Adama - do kogoś kto na pewno będzie na treningu by to potem rozdać uczestnikom
Wysłana -
No i rewelacja. Bliżej terminy na pewno będziemy znać więcej szczegółów i ogarniemy temat.

Dzięki wielkie
Wysłana -
Fajnie sie zapowiada;) dobrze ze SFD to wesprze:)
Wysłana -
Czesc wszyskim, zapowiada sie fajny weekend

Ta ustawka ma wyladac nieco inaczej niz inne gdzie grupa forumowiczow spotyka sie, robi trening i szybko teleportuje sie do miejsowego kebsa
Najpierw w planie sa konsultacje/trening zawodnikow z kluowiczami. To tak w formie promocji kulturystyki, zeby udzie widzieli ze kulkturysci to nie wielkie bezmysle karki tylko normani ludzie. Poza tym coraz mniej widzimy ludzi ktorzy faktycznie cwicza , wiec mysle ze bedzie okazja zeby nauczyc pare osob kilku wartosiowych rzezcy

Potem oczywisie robimy swoje treningi i jedziemy na zarcie

Z calosci bedzie nagrane video, plus powinno byc sporo fotek,

Termin 3 wrzesnia jest pewny, jeszcze pozostaje kwesia godziny, ale o tym bede pisac na biezaco
Wysłana -
zaj**iście że w ogole ktos pomyslał o takim evencie
Wysłana -
Też chętnie dołączę, ale z szamy zrezygnuje bo to chyba 8 dni przed Strzegomiem
Strona 1 z 9
Dodaj odpowiedź