SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wspólny trening Fabryka Formy Bytom

temat działu:

Ustawki treningowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
razem sie zabierzemy ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267535
Jak są miejsca to też chętnie wpadnę

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267535
Jak są miejsca to też chętnie wpadnę

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Pisz proszę na priv do Adama dla potwierdzenia, bo On ogarnia (a przynamniej próbuje ) całą akcję.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
Soir tu nie ma zapisów jest klub, jest otarty, jak ktoś przyjdzie to nikt nikomu nie powie że ma wypier.. tym bardziej w tym klubie, bo wierzcie mi akurat personale jest dobrany z najwyzszej półki, wszyscy młodzi, uśmiechnięci, kontaktowi i pomocni. Dziewczyny ładne, a trenerzy i trenerki wyglądają jak trenerzy, a nie jak ktoś kto weekendy spędza z bilardem i zgrzewką piwa

Sprawa wygląda nastepująco, klub bedzie otwarty od godziny X, to bedzie ustalone na zebraniu w klubie. Teraz bedzie mini seminarium które biorę na klatę z Lukim + trening z klubowiczami/uczestnikami. Trening ten wyglądac ma tak że oni trenują przy nas, my podpowiadamy, poamgamy. A nie ze karki trenują a uczestnicy stoją z boku i zastanawiają sie czy mogą o coś zapytać czy może jednak będą przeszkadzać

My jako grupa zawodników, ze względu na to że jest sporo przyjezdnych możemy być wcześniej przed otwarcie i zrobić sobie spokojnie swój trening. Szczególnie że częśc chłopaków bedzie przed zawodami.
Potem klub się otwiera i bedzie ogólnodostępny dla klubowiczów. Będą różne atrakcje nie tylko trening z nami.

Sam trening w z klubowiczami z tym że podzielimy to na grupy. W zależnosci od liczny osób które przyjdą albo podzielimy to na treningi danej grupy mięśniowej, albo kobiety-faceci albo jeszcze itp. Wszystko zależy od liczby osób bo jak będzie 4-5 osób to trudno to dzielić
No i od ilości uczestników bedzie tez zależeć to ilu zawodników bedzie potrzebne to powadzenie treningu z ludzmi. Moze wsyatczy 2 a moze 4 jak przyjda tłumy

Oczywiscie mozna by zrobić tez swoj trening po treningu z klubowiczami ale szczerze nie wiadomo która to bedzie godzina, zanim wszyscy sie zbierzemy itd to potrwa i stąd moze zabraknąc czasu na wspólną posiadówe na mieście, bo część osób bedzie czekać jeszcze droga.

Konktretne godziny podam jak juz w klubie ustalą plan na ten dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 437
Na ta chwile.tez bym wpadl bo.z.Gliwic.mam rzut beretem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
No właśnie czy jakieś kobiety też będą startujące, z forum czy sama będę ?

Rozumiem, że w razie czego to mogę normalnie z Wami mężczyznami poćwiczyć



Zmieniony przez - Nikki w dniu 2016-08-14 22:06:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Zjawię się z Ziomkiem jeśli to nie problem, na tą chwilę w pracy mam wolne ale, że to specyficzna tyrka to może mi tylko to przeszkodzić w przyjeździe. Wstępnie proszę mnie i Ziomka liczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Witam, wstępnie był bym chętny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260190
Nie ma potrzeby robić żadnych zgłoszeń itp.każdy jest mile widziany,im więcej będzie odwiedzających tym lepiej.Panie też jak najbardziej zapraszamy także śmiało Nikki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

III Ustawka Treningowa w Słodkiewicz Gym & Fitness ,Poznań ,z Gwiazdami BB

Następny temat

Wspólny trening Zdrofit Bielany Żoliborz Warszawa

WHEY premium