SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Ustawki treningowe

Dodaj odpowiedź

Wspólny trening łódzkiej ekipy w Kuźni ! [00:00]

Wysłana -
Kto się pisze na wspólny trening za 2 tygodnie ?

Max 10 osób, żeby tłoczno nie było a wiem , że już kilka chętnych jest oczywiście jak ktoś spoza Łodzi to nie ma problemu , przygarniemy
Dostaniemy od SFD bonusy - sample odżywek ,supli a także tank topy sfdpower

Siłownia , w której zrobimy trening to Kuźnia na ul.Gdańskiej http://www.kuznialodz.pl/ - świetne miejsce , obecnie trenujemy tam od 8 miesięcy i polecam wszystkim ,którzy szukają konkretnej siłowni z super klimatem

Jaki trening to już do ustalenia , mi to w sumie obojętne...może ktoś coś zaproponuje ?

Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-12-08 10:40:26

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jestem obowiązkowo !
Wysłana -
Obecny :)
Wysłana -
Ja również się melduje :)
Wysłana -
No to jest już nas czwórka + pewnie dziewczyny też się dołączą nasze tzn moja Renia i Ada Mariusza ale chętne osoby zapraszamy dalej

Ja bym potrenował plecy, bo nogi nie kazdy lubi a jakas mniejsza partię można po plecach jeszcze dodatkowo zrobić , klatkę to chyba każdy wie jak trenować , barki tez ciekawa opcja
cos sie pewnie wyklaruje do treningu :)
Wysłana -
Plecy mi pasują, może ciągi zrobimy?
Wysłana -
Ty się już naciągasz wcześniej

ale zeby nie bylo , ze marudze - wskazówki od takiego mistrza DL też na wagę złota

Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-11-29 22:45:33
Wysłana -
Ja swiezak sie dostosuje do wszystkiego xD
Wysłana -
Ciasteczka też mają być:)

Wysłana -
Obecny !

Proponuję nogi
Wysłana -
B-REAL - nogi jak nic, ale nie wiem czy siady o kulach to jeszcze jest RAW czy już EQ
Strona 1 z 15
Dodaj odpowiedź