SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wskazówki na trening

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 20 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 690
Witam,chciałem poprosić was o wskazówki na temat moich treningów.Opisze go tutaj,i jakbyście mogli powiedzieć co mam w nim zmienić.Mam 15 lat,65kg,180.
Zaczynam od szybkiego marszu przez 30min,prędkość około 7km/h.Następnie ide na sztangiełki,kolejnie na ławeczke,i pod koniec podciąganie sztangą stojąc do klatki piersiowej. Wiem,że coś źle robie,więć jakby ktoś mógł pomóc byłbym wdzięczny
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6495 Napisanych postów 62288 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777514
MichalCyrankowski
Witam,chciałem poprosić was o wskazówki na temat moich treningów.Opisze go tutaj,i jakbyście mogli powiedzieć co mam w nim zmienić.Mam 15 lat,65kg,180.
Zaczynam od szybkiego marszu przez 30min,prędkość około 7km/h.Następnie ide na sztangiełki,kolejnie na ławeczke,i pod koniec podciąganie sztangą stojąc do klatki piersiowej. Wiem,że coś źle robie,więć jakby ktoś mógł pomóc byłbym wdzięczny


Ale nic nie napisałeś o treningu a z tego opisu niewiele wiadomo. Rozpisz co robisz konkretnie na treningu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 20 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 690
Zaczynam od marszu 30minutowego.Następnie ide po sztangiełki i robie 5x10,następnie ide na ławeczke i wyciskam 4x10,i na sam koniec podciąganie sztangi do klatki piersiowej 5x10.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Nadal nic nie napisałeś, żeby cokolwiek ci pomóc. Po tym co napisałeś to widać tylko to, że nie masz kompletnie pojęcia o tym co robisz.

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 20 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 690
To co robie napisałem,może od początku. Na rozgrzewke robie marsz 30 minutowy, po tym marszu zaczynam trening siłowy. Zaczynam od sztangiełek i robie nimi 5 seri po 10 powtórzeń,kolejnie ide na ławeczke i wyciskam sztangą 3x10,i na sam koniec robie podciągniecia sztangą do klatki piersiowej stojąc,tak kończe trening siłowy. I na sam koniec ide na schodki i robie tak te schodki przez 20minut. I tak kończe mój trening. Troszke dystansu prosze ponieważ był to mój pierwszy raz na siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Zaczynam od sztangiełek i robie nimi 5 seri po 10 powtórzeń - sztangielkami mozna robic dziesiatki ćwiczen, co to za ćwiczenie
wyciskanie wiemy co to jest
podciąganie sztangi też wiemy

słaby ten trening siłowy, mozna powiedzieć że go nie było. Za dużo na maszynach robisz aeroby za mało siłowego
zobacz ile jest ćwiczen z hantelkami http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 20 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 690
To może od nowa na początku i robie 30 minut szybkiego marszu,następnie robie uginanie ramienia ze sztangiełką stojąc 5 seri po 10 powtórzeń,następnie robie wyciskanie na klate na ławeczce 3 serie po 10,następnie robie 5x10 uginanie ramion ze sztangą stojąc,i na sam koniec po treningu siłowym robie schodki przez 20 minut. Mam nadzieje,że rozumiecie teraz coś oraz przepraszam za moją nie znajomość,mam nadzieje że doradzicie co mam dodać itp,ponieważ jestem w tym nowy oraz dziękuje anubis za wyjaśnienie.


Zmieniony przez - MichalCyrankowski w dniu 2018-02-07 14:54:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6495 Napisanych postów 62288 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777514
Po pierwsze nie jest Ci potrzebny pół godzinny marsz na rozgrzewkę, po drugie plan bardzo słaby bo trenujesz mało partii mięśniowych trzeba by było zająć się ciałem kompleksowo.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 20 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 690
Mógłbyś napisać co dokładnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234163
FBW
nogi_przysiad, martwy na prostych
grzbiet podciaganie na drazku, wioslowanie hantla
klata wyciskanie na skosie dodatnim
barki wyciskanie zolnierskie
lapy odwrotne pompki + uginanie z hantlami

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Dobrze jakby ktoś ogarnięty pokazał Ci technikę podstawowych ćwiczeń.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy trening klaty

Następny temat

Rage run , przygotowania.

WHEY premium