SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrzucajcie fotki swoich supli vol 7 !!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1507221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
dokładnie. Swoją drogą poza TNT i Napalmem które tej kofeiny mają najmniej pozostałe nie różnią się za bardzo niczym w składzie .... także najlepszy ten którego najmniej trzeba wypić jak dla mnie bo w smaku to żaden mi nie podchodzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 125 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4615
Gdyby tylko po tym Napalmie zejścia nie było to by był prodkt niemal idealny.

Kupujemy rzeczy, których nie potrzebujemy za pieniądze, których nie mamy żeby zaimponować ludziom, których nie lubimy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 492 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18962
crocodile
Gdyby tylko po tym Napalmie zejścia nie było to by był prodkt niemal idealny.


Potwierdzam. W szczególności jak miałem treningi rano około 9.30. To na zejściu cały dzień do dooopy.

P.s kawy nie pijam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 125 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4615
Dokładnie ręce się trzęsą, jakiś niepokój / nieogar lekki. Wtedy najlepiej krótka drzemka i przechodzi.
1

Kupujemy rzeczy, których nie potrzebujemy za pieniądze, których nie mamy żeby zaimponować ludziom, których nie lubimy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
To power sfd weź lepiej pół jak napalm tak na CIebie działa, rozumiem że napalm całego od razu shota dajesz ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 125 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4615
Nie no pół shota
Kamikaze to by było gdybym całego shota na raz wypił.
Power SFD jest bardzo dobry i zejścia nie ma.

Kupujemy rzeczy, których nie potrzebujemy za pieniądze, których nie mamy żeby zaimponować ludziom, których nie lubimy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 492 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18962
anubis84
To power sfd weź lepiej pół jak napalm tak na CIebie działa, rozumiem że napalm całego od razu shota dajesz ?


Ja jadę na kozaku wale całego shota treningi mam ciężkie i długo schodzą. Ale przyglądne się temu power sfd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
napalm na butelkę jest 400 mg kofeiny jeszcze, ok w power sfd masz 600 dla mnie już za dużo.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
power SFD jest spoko Creze też. Power activator nie próbowałam, ale objętość butelki mnie przeraża trochę bo nie lubię chemicznego smaku shotów ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 125 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4615
To trzeba zatkać nosa, zamknąć oczy i do dna

Kupujemy rzeczy, których nie potrzebujemy za pieniądze, których nie mamy żeby zaimponować ludziom, których nie lubimy.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie białko wybrać .

Następny temat

Która glutamina?

WHEY premium