SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrzucajcie fotki swoich supli vol 7 !!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1506952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 134 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 36591
dla mnie smak tego sosu nie trafiony , ale dodałem go do białka ON vanilla bliss które też mi smakowo nie podchodziło i wyszło całkiem fajne połączenie , pewnie z twarogiem tez wejdzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
mnie z twarogiem nie smakuja sosy w ogole z kolei:) wiec uwazaj na taki miks

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 66 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9010
Mała dokładka

4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
lap szacuna ja ostatnio pokochalem suple w szotach, nawet te ktore smakuja ch**owo jednak bardzo wygodne i dzialaja jakby nieco lepiej a byc moze to tlyko placebo hehe

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 66 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9010
jeśli chodzi o napalm to ładuję tylko gdy trenuje w wcześniejszych porach, przy wieczornym treningach utrudnia mi zasypianie, działać działa wiadomo że jak ładujesz na co dzień rośnie tolerancja na tego typu specyfiki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Szkoda że starego napalmu już nie ma, pobudzenie jak pobudzenie ale pompa po starym to była miazga.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
również wspominam shoty najlepiej
ale jak tam napakowane 300mg kofy to musi działać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
co to jest przy red shocku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
zależy z której strony, whey, enzymy, morwa biała, ashwaganda

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
j/w

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie białko wybrać .

Następny temat

Która glutamina?

WHEY premium