SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrosniety paznokiec

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez lifter z działu Doping.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 394 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9029
Witam! Wiem, ze to nie ten dzial, ale nie ma dostepu do porad medycznych. Jesli mozna prosilbym o przerzucenie do tego dzialu. Chodzi mi mianowice co sie robi gdy paznokiec wrosnie w palcu u nogi? Trzeba go sciagac? Bardzo to boli? DLugo boli? Z gory dziekuje i prosze o wyczerpujaca odpowiedz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Zalezy jak wrosniety.Czasem pomoze kosmetyczka. Idz pierw do niej,a jak nie pomoze to do lekarza-da znieczulenie miejscowe i troche podetnie.Jesli sprawa jest powazniejsza to sciaga paznokiec,a tego Ci nie zycze.Im pozniej pojdziesz tym gorzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oj synu marnotrawny w coz zes sie ty wpakowal tym razem..u nogi powiadasz,mialem praktyki kiedys w klasztorze jako chirurg.. jezeli nie uda ci sie tego samemu wyleczyc to czeka cie zabieg(plastyka walu paznokwciowego) oj boli synu oj boli:( ale pamietaj Bog cie kocha!! sam przechodzilem ten zabnieg z 4 razy,nie chce cie straszyc ale w wiekszosci przypadkow zabieg po jakims czasie musi byc powtarzany,jezli po pierwszym zabiegu ci sie powtorzy nie idz do chirurga tylko do dermatologa gdyz jest to spowodowane jakimis bakteriami,leki sa drogie ale wiec synu ze zrywanie paznokcia to nieprzyjemny zabieg juz nie mowiac gdy trzeba go powtorzyc,ogolnie nawrut ,,schorzenia,, nastepuje po okolo pol roku ale moze pozniej lub wczesniej lecz to zadkie przypadki,mam pytanie czy idzie ropa?? jesli tak to zalecam oklady z woda z soli na noc! a wyszlo juz ,,dzikie mieso,,? jesli tak zabieg jest nieodwolywalny chyba ze sam pozbedziesz sie paznokcia co raz uczynilem pod wplywem wina mszalnego... ale pamietaj synu Bog tak chcial... (jezeli ci pomoglem to daj soga a jak nie to wal na maila to ci wiecej o tym powiem!! Amen!)

gdy zawiodl kolega to...
GO ***AĆ!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18439 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205458
Master kosmetyczka załatwi to w 10 minut
Musisz pamiętać o obcinaniu paznokci na "prosto" w żadnym wypadku nie na "okrągło" zresztą na pewno kosmetyczka Cię poinstruuje.

Staram się niczego w życiu nie żałować... czasami mi się to udaje
Pozdrawiam Aleks.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miałem to samo w nogi duży paluch 2 x. Pierwszy raz mi tylko trójkącik mały wyciął ,a z drugim razem całego ściągnął ale to nie boli zastrzyki w palca mogą boleć poźniej idzie przeżyć serio nawet przy zmienie opatrunku nie jest tak źle idz do hirurga powdzenia i pozdrawiam czesc!!

LEGIO PATRIA NOSTRA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
księdzu krulik ORTOGRAFIA sie kłanie, nieuku ******lony (
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ucze sie dopiero obslugi koputera synu!!!! i idzie mi to coraz lepiej, kim jestes zeby mnie osadzac?? Amen!!!

gdy zawiodl kolega to...
GO ***AĆ!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
kosmetyczka tego nie zalatwi. trzeba wykonac zabieg usuniecia plytki paznokcia. troche boli, po miesiacu sie zagoi.

"Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a więc
rozumiem ze paznokiec wrasta ? ale czy jest ropa ? stan zapalny ?
jesli tak to chirurg poda znieczulenie (nic nei czujesz) i wtedy albo albo
albo wywali paznokiec albo zrobi dziurki wlozy gaziki zrobi 2 szwy i po klopocie ... jak znieczulenie przestanie dzialac to zaczne bolec - ale da sie zniesc.. jak nei to paracetamol z kofeina albo ibuprom
no chyba ze nei mozna wytrzymac to jakas pyralgina ( ogolnei nei za duzo tych tablet)

a ogolnie
- paznokcie obcinac na "kwadratowo" nie na okraglo
wietrzyc nogi , bawelniane skarpetki -- ogolnie zeby sie nei przepociły
a i za duzo przy nich nei dlubac na wlasna reke bo najczesciej tylko pogarsza sprawe !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problemy .. z barkami :(( !!! pomocy

Następny temat

Gorączka dziecka

WHEY premium