SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wracam do treningów po dłuższej przerwie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 65
Witam,wracam po dłuższej przerwie do treningów przerwa ok 12 miesięcy problemy zdrowotne później praca szkoła brakowało mi czasu. Po 12 miesiącach nie ukrywam przybyło mi trochę kg tkanki tłuszczowej. Od dłuższego czasu przez pracę fizyczną uszkodziłem sobie troszkę kręgosłup ból stawów również biodro. W tamtym roku kiedy musiałem przerwać treningi świetnie wyglądałem
Utrzymywałem dietę treningi i było OK. Teraz zaczynam od małej redukcji zbędnych kg. Po bieganiu i skakance następnego dnia mam straszne bóle stawu kręgoslupa. Czy polecacie jakieś dobre suplementy które wzmacniają stawy i pomagają w regeneracji?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
ronie220
Osobiście szukal bym przyczyny w skakance. Bieganie nie powinno szkodzić na kręgosłup a wręcz przeciwnie.


niestety kiepska technika iegu mocno bedzie wykorzystywala odcinek ledziowy ktory bedzie szedl w kierunku hiperlordozy, zazwyczaj powiazane jest z ograniczeniem mobilnosci bioder osoby biegajacej, w gabinecie sporo biegaczy mamy z pospinanymi tak grzbietami, ze maja efekt rwy kulszowej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
witaj, czy bylo podjete jakies leczenie?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 65
Byłem u lekarza zrobił wszelkie badania zdjęcia, ale powiedział że to nic poważnego i dostałem tylko zabiegi na które niestety nie poszedłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
u jakiego lekarza?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 65
Ortopeda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
troche dziwne, ze nic Ci nie jest, a po treningu na drugi dzien bola stawy.
osobiscie zamiast w suplementy, zainwestowalbym jeszcze nieco grosza w wizyte u fizjoterapeuty jednak

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 65
Słowa lekarza że nic Panu poważnego nie dolega tylko lekka zmiana w kręgosłupie ale dał mi tylko skierowane na zabiegi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 65
Trening wystarczy tylko 20min z skakanka i na kolejny dzień ból stawu,jeżeli znajde opis zdjęcia to napisze konkretniej o tej zmianie w tej chwili nie pamiętam dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
na logike, skoro nic nie dolega, a stawy bola po aktywnoscoi fizycznej, to raczej nie ma opcji, ze wszystko gra
przyjrzec sie tez trzeba samej mobilnosci bioder, no chyba, ze tehcnika samego skakania lezy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 65
Technikę mam opanowana nigdy nie doznalem żadnej kontuzji poważnej nic a nic. Pamiętam tylkk że na opisie zdjęcia z badania wyszła zmiana w kręgosłupie tylko nie pamiętam teraz jaka muszę poszukać opisu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Osobiście szukal bym przyczyny w skakance. Bieganie nie powinno szkodzić na kręgosłup a wręcz przeciwnie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z klatka piersiową

Następny temat

Ocena planu

WHEY premium