SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wpc 80 mlekovita

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 93753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1029
Ja zjadłem woreczek 700g
4

Ban jest oznaką braku argumentów i bezsilności.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 137
Bez rewolucji żołądkowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 137 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
Powiem tak WPC jak każde inne. Na pewno jest w spoko cenie i jest opłacalnym produktem. Poza tym to nasz rodzimy produkt a nie sprowadzany z chin (w mojej ocenie to też jakaś zaleta). Co do wmawianych wcześniej bólów brzucha nie było. Co do ilości węgli wersja econo z SFD bądź z Ostrovity mają tyle samo. Twierdzenie że w jednym to laktoza ale w drugim już nie jest lekko śmieszne. Ogólnie co do białka nie mam zastrzeżeń.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki wam sam zakupię :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 515 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58552
Zamówiłem małe opakowanie. Za jakiś czas pewnie kupie większe bo wychodzi jeszcze korzystniej. Ciekawe czy skład jest zgodny z opisem na opakowaniu

Be The Best!!! f*** The Rest!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 137 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
kumr
Zamówiłem małe opakowanie. Za jakiś czas pewnie kupie większe bo wychodzi jeszcze korzystniej. Ciekawe czy skład jest zgodny z opisem na opakowaniu

Tego nikt nie wie i to dotyczy się wszystkich producentów. Sam najczęściej kupuję SFD bo siadają mi smaki, ale mam na uwadze wałki dotyczące składu we wcześniejszych odsłonach tego produktu. I tłumaczenie że to wina dostawcy jest nie najmądrzejsze, ponieważ świadczy to o tym ze kupujący nie sprawdza zamawianego produktu. Co przy tak dużych ilościach raczej powinno się robić.



Zmieniony przez - tomcio11 w dniu 2018-05-14 15:08:23

Zmieniony przez - tomcio11 w dniu 2018-05-14 15:15:55
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754448
Z tego co kojarzę, to co jakiś czas są wykonywanie badania profilu aminokwasowego. Z kolei jeżeli interesuje Was badanie innych produktów, to nic nie stoi na przeszkodzie aby założyć temat ze zbiórką środków i wykonać.



Zmieniony przez - domer w dniu 2018-05-15 08:42:46

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1029

Ban jest oznaką braku argumentów i bezsilności.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2
Stosuje to białko od 2 miesiecy i jest ok smakowo szału niema rozpuszczalność też ok.a białko ze sklepu z odżywkami jest pozyskiwane z tego samego zródła czyli z mleka.chyba ze firmy odżywkowe mają własne mleczarnie...raczej nie.to tak jakby polemizowac ktory cukier słodszy. białko to białko i organizm się zaadaptuje do niego i tyle samo przyswoi co i ze sklepu z odżywkami.tańsze nie znaczy gorsze.konkurencja jednak jest dlatego z mleczarni zawsze bedzie najtansze i nikt nie wygra cenowo niestety...krowy rulez!!!
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754448
Odżywka białkowa to nie monohydrat kreatyny, żeby twierdzić w ten sposób. Jeżeli jednak Ty nie masz po nim żadnych problemów, a smak Ci odpowiada, to śmiało stosuj.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wspomaganie Wątroby

Następny temat

Jabłczan kreatyny + ...

WHEY premium