SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wpc 80 mlekovita

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 93809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Wg mnie nie warto . Lepiej dopłacić kilka złotych i kupić sprawdzona odzywke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 168 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2337
Gdyby nikt nie próbował niczego nowego, to do tej pory tylko jedna firma byłaby na "rynku" odżywek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Mlekovita to dla mnie żadna firma jeżeli chodzi o odzywki .
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 168 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2337
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Ja nic nie wciskam , pisze tylko co ja bym zrobił . Siedzę w temacie ponad 20 lat i mogę rozróżnić gowno . Ogólnie nic nie kupuje z mlekovity bo dla mnie jest kiepska
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 168 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2337
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
To zmień forum i po problemie . Kto mu będzie pisał opinie o odżywce której nikt normalny nie kupuje ? Jedynie dzieciaki się nabierają i oszczędzają po 5 zł , ktoś kto myśli nie kupi tego .
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 168 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2337
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 137 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
Powiem tak, po części mogę się zgodzić z kolegą Darhinnox. Tak duża firma jak mlekovita ma na pewno na tyle rozbudowaną produkcję bu móc robić produkt dobrej jakości. To praktycznie jedna branża. Nie ma co od razu wieszać psów, bo może się okazać kiedyś że będzie miała na tyle atrakcyjne ceny że to ona może stać się dostawcą serwatki na nasz rynek. Jak na razie firmy jak SFD, K** i podobne zakupują gotowy produkt nie produkują tylko pakują i sprzedają pod swoją nazwą. Jak z nim bywa przekonaliśmy się z wcześniejszymi historiami białek z SFD. Z drugiej strony często kupuję białko z SFD ponieważ odpowiadają mi smaki. Poza tym jestem przekonany ze firma nie pozwoli sobie na kolejny wałek ponieważ konkurencja na bank sprawdza produkt. Dlatego jestem raczej pewien dobrej jakości. Mlekovita musi sobie dopiero zapracować na renomę. Ale nie ma co od razu tak bardzo atakować rodzimej firmy. Jakkolwiek dziekuję za podpowiedzi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 137 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
Właśnie sprawdziłem wersja econo SFD ma również 15g węgli ???!!! Czyżby wcześniej opisywana laktoza? Zawsze piłem SFD protein plus. Econo nie próbowałem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wspomaganie Wątroby

Następny temat

Jabłczan kreatyny + ...

WHEY premium