SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Wpływ podwyższonego testosteronu na Nasza osobowość

Wysłana -
Nie znalazłem niestety podobnego tematu, a myślę że ktoś bardziej doświadczony mógłby się wypowiedzieć.
Większość tematów tutaj dotyczy rozpiski czy pomocy w wyborze ssa, lecz mam nadzieję że na taki temat powiązany z dopingiem też znajdzie się miejsce...
Pytanie dotyczy wpływu podwyższonego kilkukrotnie tescia na naszą osobowość, charakter, podejmowane decyzje czy priorytety.
Widac to od razu że osoba na bombie chodzi z podniesioną głową, jest odważniejsza, wygadana, bardziej pewna siebie,w dodatku zajeżdża swoją partnerke w łóżku przez niesamowity popęd. Lecz czy podwyższony teść teoretycznie może też wpływać na decyzje, których byśmy nie podjęli gdyby był w normie? Czy może po prostu potęgują to co w Nas już wcześniej siedziało?
W moim przypadku pytanie wiąże się z tym że odkąd teśc 4x ponad norme, ciągle myślę o zdradzeniu swojej partnerki (mimo że u niej mam seks kiedy chce), i zastanawiam się czy bomba jest tego przyczyną czy może inne, prywatne aspekty... Ale jestem też ciekaw innych doświadczeń ze zmiany naszego podejścia do swoich spraw poza siłownią podczas bomby , w końcu podwyższony teść to nie tylko jak się większości młodziakom wydaje, wysokie estro, twarda pała, dłuższe włosy na jajach i klacie a rzadsze na głowie...
Pozdro...

Zmieniony przez - Shivson w dniu 2018-02-10 19:36:51

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Zamiast zdradzać kobitę zwyczajnie pogadaj z nią... niech zaprosi do łóżka jakąś koleżankę i trójkąta jedziesz I wilk syty i owca cała(to żadna zdrada jak kobita widzi )
Wysłana -
Żeby mylnie nie interpretować... tematu nie założyłem dla tego że mam jakieś wewnętrzne rozterki czy inny szajs, i potrzebuje porad życiowo/związkowo/seksualnych (to nie kafeteria onetu dla gimnazjalnych problemów a sam jestem dorosłym facetem) Lecz po to aby skonfrontować opinie na temat zaobserwowanych zmian w Naszym zachowaniu i podejścia do spraw prywatnych na bombie. Może kilku młodzików kiedyś to czytając, weźmie też je pod uwagę zanim wejdą na pierwszy cykl, a nie tylko będą myśleli nad załatwieniem zincasu forte, żeby nie było widac syfów na ryju, które w ich opinii będą ich największym problemem na bombie :)
Wysłana -
Shivson
Żeby mylnie nie interpretować... tematu nie założyłem dla tego że mam jakieś wewnętrzne rozterki czy inny szajs, i potrzebuje porad życiowo/związkowo/seksualnych (to nie kafeteria onetu dla gimnazjalnych problemów a sam jestem dorosłym facetem)

Wyluzuj - to był żart. A jeśli chodzi o wiek to zapewne jestem od Ciebie starszy. Nie chcesz kafeterii ale rozpoczynasz blog o obserwacjach nastrojów na cyklu i zdradzasz nam swoje myśli o skoku na bok... Zdecyduj się w końcu. A sam temat był wałkowany wiele razy - wbrew temu co piszesz

Zmieniony przez - F1.08 w dniu 2018-02-10 20:50:52
Wysłana -
F1.08
Shivson
Żeby mylnie nie interpretować... tematu nie założyłem dla tego że mam jakieś wewnętrzne rozterki czy inny szajs, i potrzebuje porad życiowo/związkowo/seksualnych (to nie kafeteria onetu dla gimnazjalnych problemów a sam jestem dorosłym facetem)

Wyluzuj - to był żart. A jeśli chodzi o wiek to zapewne jestem od Ciebie starszy. Nie chcesz kafeterii ale rozpoczynasz blog o obserwacjach nastrojów na cyklu i zdradzasz nam swoje myśli o skoku na bok... Zdecyduj się w końcu. A sam temat był wałkowany wiele razy - wbrew temu co piszesz

Zmieniony przez - F1.08 w dniu 2018-02-10 20:50:52

Spokojnie :) nie był to atak w Twoją stronę, a nakierowanie innych, czytających ten temat na "problem" który chciałem poruszyć, nie koniecznie mój konkretny, a każdy inny którego bomba może powodować lub nasilać.... Obserwacje nastrojów na cyklu myślę że są równie ważne jak inne tematy dobierające środek oraz dawkę do bomby, w końcu każdy z Nas ma lub będzie miał z nimi do czynienia, a nie każdy może być tego świadom.

Zmieniony przez - Shivson w dniu 2018-02-10 21:02:16
Wysłana -
mam dużo kumpli którzy zdradzają żony a nie wbijają
i tak ogólnie to jak ktoś był cjpka i miał mało teścia to po wbiciu może coś mu się zmieniło ale tylko pozornie , bo i tak zawsze będzie cjpka %)
Wysłana -
Moim zdaniem jak ktoś ma problemy z psycha i osobowością to teść tak jak i wiele innych substancji będzie te problemy potegowac ale jeśli ktoś jest normalny to nie dojdzie do większych zmian w zachowaniu. Po prostu jak ktoś jest poyebany to będzie jeszcze bardziej ale jeśli nie to będzie jak przedtem,może z większą dozą energii spowodowaną lepszą regeneracja organizmu i wyższym libido .
Ps. Każdy facet myśli o zdradzie ale nie każdy to robi i tu już wiele zależy od psychy. Każdy z nas ma w sobie instynkt łowcy ;)
Wysłana -
Shivson

....Pytanie dotyczy wpływu podwyższonego kilkukrotnie tescia na naszą osobowość, charakter, podejmowane decyzje czy priorytety.
Widac to od razu że osoba na bombie chodzi z podniesioną głową, jest odważniejsza, wygadana, bardziej pewna siebie,w dodatku zajeżdża swoją partnerke w łóżku przez niesamowity popęd. Lecz czy podwyższony teść teoretycznie może też wpływać na decyzje, których byśmy nie podjęli gdyby był w normie? Czy może po prostu potęgują to co w Nas już wcześniej siedziało? ....

Charakter wedlug mnie ksztaltuje sie w mlodosci, priorytety oraz podejmowane decyzje zmieniaja sie z wiekiem,doswiadczeniem itp i tu nie widze zwiazku z stosowaniem saa.Dla przykladu:kiedys gdybym mial odlozone np 200-300 tys to kupilbym sobie dobre auto a teraz dobralbym troche kredytu i kupil mieszkanie i wynajal.
Wysłana -
Zależy od estro jak wysoki kupujesz mieszkanie , jak niski a test wysoki to auto %)
Wysłana -
lol , to prawda
u siebie widze ze dawka testa nie ma nic do tego a reczej stosunek testo/estro i tu estro gra pierwsze skrzypce jesli chodzi o zachowanie

Zmieniony przez - aDw w dniu 2018-02-11 11:43:09
Wysłana -
Usunięty przez lodzianin1 za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź