SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wpływ cukru na budowanie masy mięśniowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4
Witam.
Jak spożywanie cukrów prostych (słodyczy) wpłynie na okres budowania masy? Chcę zaznaczyć że nie chodzi mi o zastępowanie wegli złożonych prostymi a po prostu czeste podjadanie słodyczy pomiedzy posiłkami właściwymi w których zaspokojone jest zapotrzebowanie na wszystkie makroskładniki. Wiem że ta dodatkowa dawka cukru odlozy się jako tkanka tłuszczowa, Ale czy zaburzy ona sam proces budowania masy?
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Moje jedzenie na święta nie przypomina aktu bulimicznego raczej jem wszystko co jest na stole, ale nie wpier.. jak głupi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Tak w dłuższym etapie pośrednio moze utrudniać budowanie masy miesniowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33059 Napisanych postów 23160 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278039
Oczywiście że wpłynie negatywnie na budownie masy mięśniowej - cukier cukrem ale większość słodyczy i takich zagryzek ma dodatkowe malo zdrowe składniki ( ulepszacze, polepszacze, tłuszcze ) więc lepiej żeby pojawiały się w diecie sporadycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Wzrośnie Ci bf, spadnie wrażliwość insulinowa i budowanie masy stanie się iluzją. Słodką
2

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Przecież słodycze mają przewagę tłuszczy, więc nie wiem skąd wniosek głównie o cukrach. Ludzie wszędzie widzą problem w cukrze, ale o tłuszczach utwardzonych już zapominają.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4
To zależy jakie słodycze, nie pakuj do 1 wora wszystkiego. Pracuję w pracowni lodów gdzie tłuszcze w lodach są ze śmietany i mleka, A przeważają węglowodany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33059 Napisanych postów 23160 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278039
Loisik
To zależy jakie słodycze, nie pakuj do 1 wora wszystkiego. Pracuję w pracowni lodów gdzie tłuszcze w lodach są ze śmietany i mleka, A przeważają węglowodany.
Tutaj wyraźnie widać że autorowi chodzi o PODJADANIE SŁODYCZY więc chodzi na 100% a batony , czekoladki , cukierki , żelki itp itd a nie lody :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4
To ja jestem autorem i podjadam właśnie dużo tych lodów, które są z dobrej jakości składników:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33059 Napisanych postów 23160 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278039
Loisik
To ja jestem autorem i podjadam właśnie dużo tych lodów, które są z dobrej jakości składników:)
- fakt , nie zwrócilem uwagi :) to mogłeś w pierwszym poście napisać że chodzi ci o lody a tak to wyszło że ty wrzuciłeś lody do jednego wora ze slodyczami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Loisik
To zależy jakie słodycze, nie pakuj do 1 wora wszystkiego. Pracuję w pracowni lodów gdzie tłuszcze w lodach są ze śmietany i mleka, A przeważają węglowodany.


Lody nie są zaliczane do stricte słodyczy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4
Ale temat jest na temat cukrów prostych, specjalnie podkreśliłem :) białka i tłuszcze mogę sobie odbić z kolacji zawsze.
Tak czy siak już dostałem odpowiedź- zaburza budowanie masy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej [110kg] strona 10

Następny temat

Redukcja czy masa

WHEY premium