SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wpływ podwyższonego testosteronu na Nasza osobowość

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 4324

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 169 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16177
Możecie coś więcej o waszych spostrzeżeniach odnoście stosunków estro do testa i ich wpływie na zachowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93242 Napisanych postów 362725 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663971
Kolorowy na tym konczysz przygode z forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
conan85
Możecie coś więcej o waszych spostrzeżeniach odnoście stosunków estro do testa i ich wpływie na zachowanie?


przy tesciu moje zachowanie sie nie zmienia w ogole bez znaczenia na jego poziom jak i poziom estro, a zylem z estro ponizej normy, jak i 3x norma i nie odczuwam zadnych skutkow obnizonego lub podwyzszonego. ale... dorzuce dht, np masteron i wszystko sie zmienia, wchodzi agresja, jestem o wiele bardziej wybuchowy, ale idzie to ogarnac, jednak po dluzszym czasie zaczyna meczyc

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 101 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8045
Niski estrogen i wysoki test to u mnie duża obojętność i brak uczuć, mógłbym bzykać wszystko co się rusza, natomiast wysoki estrogen to impulsywność jak u dziewczyny hah! mógłbym też bzykać cały czas moją jedyną dziewczynę którą kocham i chcę być z nią na zawsze


Zmieniony przez - HIS w dniu 2018-02-12 08:11:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205426
Najbardziej agresywny jestem na trenie, ale wszystko mam zawsze pod kontrola.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3247
Podbijam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 332 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5849
Moje odczucicia na wysokim tesciu sa takie:Stalem sie mniej wrazliwy co uznaje za wielki +,bardziej stanowczy tym padem wywalczylem sobie awans w pracy, nastepny wielki + to energia, ktorej mi brakowalo 40 na karku co za tym idzie duzo wiecej checi na wszystko a zwlaszcza seks:),jedynym - jest to ze stalem sie (agresywny) latwiej wytracic mnie z rownowagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41861
przy wysokim tesciu jestem spokojny ,splywa po mnie wszystko totalny dystans i ciezko mnie wku..wic,przy estro wysokim jak baba:),a po trenie , to z przyjemnoscia wyplacilbym zalegle plaskacze w leb,prawie kazdej osobie ,ktora ze mna pracuje,niestety powstrzymuje sie :) I to strasznie mnie meczy :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy Cykl

Wiecej