sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Hazard

Dodaj odpowiedź

World Cup 2014

Wysłana -
FIFA World Cup 2014

Już za kilka dni ruszają Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Wiadomo gdzie i wiadomo kto zagra, więc nie ma co się rozpisywać.

Faworyci bukmacherów:

Brazylia @4.00
Argentyna @5.00
Niemcy @7.00
Hiszpania @7.50
Belgia @19.00
Francja @26.00
Włochy @26.00
Anglia @29.00
Portugalia @29.00
Urugwaj @29.00
Holandia @34.00
Chile @41.00
Kolumbia @41.00
Rosja @81.00
Reszta kursy od 100 (Szwajcaria) do 2500 (Kostaryka).

Zachęcam wszystkich do typowania, komentowania, wrzucania typów/kuponów, dzielenia się informacjami, dyskusji.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Bardzo ciekawy kurs na Belgię
Wysłana -
to samo zobaczylem oraz na Wlochow (nie lubie ich ale na imprezach zawsze daleko zachodza) kursy na Argentyne i Brazylie nizsze niz na Niemcy czy Hiszpanie ? chyba tylko z racji tego ze finaly w ameryce poludniowej

licze na jakis ciekawy bonus od buka typu 100% do 5 stow czy cos podobnego
Wysłana -
Argentyna akurat ma silną pakę teraz..
Wysłana -
Już od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad puszczeniem kuponu składającego się z kilku typów z puli meczów całej fazy grupowej. Wariant z jednej strony bardzo ryzykowny, bo w końcu to turniej. Nie wiadomo jak będzie z formą drużyn do końca. Można czekać do drugiej kolejki spotkań, ale wtedy może już takich kursów nie być. Drugi wariant można się przejechać jeśli się okaże, że faworyzowana drużyna gra piach (przykład: Holandia na Euro 2012 pierwszy mecz z Danią, masa ludzi wtopiła sporo kasy).

Kupon:
Argentyna - Iran 1 (@1.17)
Belgia - Algieria 1 (@1.42)
Urugwaj - Kostaryka 1 (@1.42)
USA - Portugalia 2 (@1.67)
AKO: 3.94

Urugwaj i Belgia w pierwszej rundzie. Przeciwnicy to jedne z najsłabszych drużyn turnieju.
Argentyna z Iranem zagra swój drugi mecz turnieju. Co tu porównywać poziom drużyn...
USA - Portugalia. Portugalia będzie prawdopodobnie po ciężkim meczu z Niemcami. Jeśli wygrają z Niemcami to powinni to samo zrobić z USA, jeśli przegrają z Niemcami będą musieli wgrać by zachować szanse na awans.

Zmieniony przez - Toomek4 w dniu 2014-06-07 21:47:33
Wysłana -
wygląda to dość ciekawie, zagrałem sobie
Wysłana -
Z tego wszystkiego, osobiście nie byłbym tak pewien zwycięstwa Portugalii.. A po takim kursie w życiu bym nie zagrał..
Wysłana -
Jakieś bety długoterminowe gracie, czy tylko konkretne mecze?
Wysłana -
rozważam typy na awans z grupy ale najpierw czekam na wspomnianego bonusa
Wysłana -
Ja rozważam kilka typów z zakładów długoterminowych. Coś wrzucę w najbliższym czasie.
Wysłana -
Słyszałem, że Kamerun póki co olewa MŚ, więc może warto dać, że nie wyjdą z grupy
Strona 1 z 14
Dodaj odpowiedź