SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Worki pod oczami

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1103
Witam, mam widoczne worki pod oczami, pod prawym jest większy niż pod lewym(wiekszy obszar obejmuje). Dodam że mam słabą PRAWĄ nerke i pewnie przez nerke mam te worki. Czy można się ich jakoś pozbyć wiedząc że nie są one efektem zmęczenia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 81
może garisell eye? raczej nieznany tutaj i w ogóle, ale mi przypadł do gustu bo nie ma zapachu, nie podrażnia mi spojówek i działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Co oznacza określenie 'słaba nerka' ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 137 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12153
cześć moim zdaniem warto zbadać nerki , pomyślęć czy to może wina zatok albo może kiedyś nos był złamany w przeszłości , oczywiście komputer, papierosy jeśli palisz tak samo wpływają na to , jesli to przemęczenie to warto zacząć myśleć o hignienie psychicznej przez relaks najlepiej aktywny a zabiegiem który pomaga jest mezoterapia igłowa okolic oczy - wstrzykiwanie koktajlu który ma witaminy i dodatek kwasu hialuronowego - to na maksa odżywia skóre 2-3 zabiegi i masz spokój lub zabieg "wypełnienia doliny łez " kwasem hialuronowym o większej gęstości - tylko tutaj trzeba uważać bo jak wstrzykną Ci za dużo to co prawda będziesz wyglądać jak celebryta pod oczami zero zmęczenia albo po kilku miesiącach kwas się wchłania i zostanie Ci lekko rozciągnięta skóra

Moim zdaniem najlepiej zacząc od
1rachunku sumienia czyli stres dieta używk czy był odpoczynek
2 badan na nerki -jeśli czujesz że coś może z nimi być to moim zdaniem wystarczający powód żeby zbadać kompleksowo mocz itd po kątem nerek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 137 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12153
3 kiedy już bedziesz mieć badania no to nie ma sensu się czaić - mezoterapia igłowa koktajlem witaminowo - hialurownowym , zresztą specjalista Ci doradzi lub wypełnienie doliny łeż troszkę gęstszym kwasem hialuronowym

sam przerabiałem ten temat , zapuściłem się praca stres zła dieta kebaby pizza alkohol nerwy brak odpoczynku komputer prowadzilem tak zwany niehigieniczny tryb zycia i zrobiły się worki + cienie po oczami

pS. pamiętaj też że jak się DOBRZE zmęczysz intensynie ćwicząc najlepiej tlenowo to robisz się cały "czerwony" dlatego że działa krążenie więc cyrkulacja odżywia komórki , usuwa toksyny i dlatego ludzie fit wyglądają lepiej niż klienci mcdonalda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1103
Miałem wodonercze. Teraz jestem zdrowy i niby działa w 14% a druga ok. Badania nerek mam ok. Jest stabilnie, nic się nie dzieje. Nosa nie miałem złamanego. Zabiegi to ostateczność. Ćwiczę na silowni silowo i biegam. Jestem w technikum informatycznym więc trochę siedzę przed komputerem.

Pytanie.

Jakie badanie może pokazać dlaczego mam worki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 137 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12153
nerki powoduja worki pod oczami , skoro wiesz ze nie masz nerek sprawnych w 100 procentach to masz odpowiedz. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1103
mazur9999
nerki powoduja worki pod oczami , skoro wiesz ze nie masz nerek sprawnych w 100 procentach to masz odpowiedz. pozdrawiam


Zdaję sobie sprawę, że to przez nerki, więc chyba nie zrozumiałeś pytania. "Czy można się ich jakoś pozbyć wiedząc że nie są one efektem zmęczenia?" Nerki sobie od tak nie przywrócę do świetnego stanu, ale może da się coś poradzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 13 Wiek 3 lata Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 246
nacieraj olejem kokosowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1103
HEISENBERG12345
nacieraj olejem kokosowym

Ok, a jaki dokładnie ten olej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
jeżeli przyczyną worków jest słaba nerka to jedynym logicznym dla mnie sposobem na pozbycie się problemu jest "naprawienie" nerki i problem zniknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1103
Mateusz4949
jeżeli przyczyną worków jest słaba nerka to jedynym logicznym dla mnie sposobem na pozbycie się problemu jest "naprawienie" nerki i problem zniknie


Tego się już chyba nie da zrobić. Moge jedynie utrzymać ten stan jaki jest. Pozostaję mi probowanie z tym walczyć. Tylko chyba nic mi nie pomoże, ale kto wie. Warto próbować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odstające sutki.

Następny temat

Ocena i porady :)

WHEY premium