SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Worek treningowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 515
witam , moze to glupie pytanie ale niewiem czy jak sobie w domu trenuje uderzenia na worku to zakładać rękawice?? jak zajkłądam to jest mięciutko a jak zdejme i wale golymi pięściami to czsem mozna sobie nieźle wykręcić nadgarstek, co wy na to ??

Im więcej pytasz tym więcej się dowiesz

****************************
Im więcej pytasz tym więcej się dowiesz

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
ja jak ćwiczę na worku to zawsze na czysto, jak wale w deske to zakładam rękawice ale też bardzo cienkie. Wal w worek bez rękawic, jakby ci się skóra pozdzierała to naklej sobie plastry ale wal dalej na czysto. w ten sposób utwardzisz ręce a wszczególności kostki.

Mój sukces jest absolutny dlatego, że żądam bardzo dużo dla siebie i od siebie.Strach przede mną; popiół za mną.
Szacunek Lojalność Zaufanie

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 515
ok tak chyba zrobie, fajny masz podpis na dole "strach przedemną, popiół za mną" :) sog 4 U

Im więcej pytasz tym więcej się dowiesz

****************************
Im więcej pytasz tym więcej się dowiesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Popieram Mutra. U mnie niektorzy zeby nie poscierac rak uderzaja w samych bandazach. Ja praktykuje gole rece i jest calkiem niezle, to prawda ze rece szybko sie utwardniaja.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam sie z przedmowcami. Na poczatku strasznie nie lubilem walic golymi piesciami w worek (skora sie zdziera no i w ogole boli, szczegolnie jak worek jest zimny, co jest wazne gdy jest powieszony np. na strychu lub w piwnicy), ale po pewnym czasie sie przyzwyczajasz i sam wolisz zdjac rekawice, a nawet bandaz.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4446 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
napięstniki, bandaże, taśmy.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 515
a jak to jest z tym treningiem na worku? lepiej ćwiczyć na nim w dni wolne od treningu siłowego czy w te same dni? chodzi mi o to zeby uniknąć przetrenowania


****************************
Im więcej pytasz tym więcej się dowiesz

****************************
Im więcej pytasz tym więcej się dowiesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Bywa roznie worek naogol jest pelnoprawna czescia treningu, cwiczymy na nim glownie sile. Ja czasem uzywam worka jako przerywnik na silowni w domu go nie mam wiec nie moge nic powiedziec o trenowaniu na nim w dni wolne

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2955 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40935
mozna traktowac to jako cwiczenie aerobowe i mozna w dzien treningu...

pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepiej w dni wolne od treningu. Ja tak trenuje, jeszcze sie nie przetrenowalem. A do tego jeszcze chodze na silownie.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 515
ale jak np następnego dnia po treningu mam zakwasy to walić w worek czy lepiej sobie odpuścić?? slyszałem ze na zakwasach lepiej nie ćwiczyć zeby mięśnie mogły sie zregenerować.. co myslicie o tym?


****************************
Im więcej pytasz tym więcej się dowiesz

****************************
Im więcej pytasz tym więcej się dowiesz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Warszawa - gdzie sa dobre kluby?

Następny temat

Do ludzi z wawy

Wiecej