SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Worek-na czym zamocować?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6067
Mam problem. Kupiłem mieszkanie w którym są liche ściany. Umocowanie czegoś ważącego 20kg i więcej raczej nie wchodzi w grę. Zastanawiam się jak umocować taki worek? Stojaki są drogie. Umocowanie na drążku odpada, ponieważ futryna jest drewniana. Są jeszcze jakieś opcje?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17700 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
A sufit z czego masz zrobiony ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6067
Wygląda na to że płyta, pod nią, a w zasadzie nad nim deska. Blok z początku lat '60. Czyli płyta>deska. To nie utrzyma worka, nie wydaje mi się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17700 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jak lata 60 to ściany i sufit powinny być mocne a nie z badziewia zrobione, sam w takim mieszkam. Ja bym dał do sufitu, zrobić uchwyt w kształsie + czy x dać go na kilka śrub w sufit w tą odpowiednią warstwę aby kołki weszły i będzie ok

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rękawice mma

Następny temat

Ulica

WHEY premium