SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Worek boxerski

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Zamierzam wkrótce kupić worek do boksowania i mam pytanie. Na co zwrócić największą uwagę przy kupnie takiego worka. Z czego ma być wykonany taki worek aby długo służył. Może ktoś poleci jakąś dobrą firme zajmującą się produkcją sprzętu tego typu, może jakiś adres strony www. W supermarketach jest tego dużo,ale chyba nie warto tam kupować. Worek będzie służył do użytku domowego

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
Dobre worki u nas sa od 600zl ja kupilem w supermarkecie "HIperGlowa"(nazwa zmieniona) i juz sie rozwalil dalem za niego 50zl...

Fire
Moderator
"ubi lex, ibi poena"

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
specem od worków to ja niejestem , ale zwróć uwage na wage. za ciężki - nieruszysz bestii z miejsca , za lekki - za łatwo będzie

Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 106 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2140
Najlepiej uszyj sobie sam, ja tak zrobiłem.

Zrobiłem go ze spodni ojca, rozprułem szef po wewnętrznej stronie nogawek, i zszyłem ( mój stary jest trochę gruby).
Od dołu doszyłem okrągły kawałek dzinsu i okręciłem go tasmą w miejscu gdzie się wali
Jest zaje-iście twardy, tylko u dołu lekko się zwęza, ale to nawet dobrze

I jaka satyswakcja

Ja jestem normalny, to cały świat jest inny!!!

Trenuję Street Workout i Kalistenikę. http://workout-polska.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
No niestety ja nie mam takich spodni . Chce kupić worek duży żeby mi służył także do kopania a nie tylko do walenia łapami. Widziałem mnóstwo worków w supermarkecie przeróżnych ale sie przejde chyba do jakiegoś sklepu sportowego poza terenem supermarketów i może tam coś znajde. Chce się zmieścić w 200zł. Mam nadzieje ze sprzedawca mi cos doradzi.

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
JA kupowałem swój w sklepie Budo Sport w necie przysłalijuż nawet dobrze wypchany (przesyłka kurierska). I do dziś jestem zadowolony. Fakt ze nie kopie tylko same łapki ale jak na gruby skai jest ok.

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 419 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3094
Chłopaki jak ide na mase to warto kupowac worek niewiem czy bedzie mi przeszkadzał????

Pozdrawiam :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obciążenie podczas biegania

Następny temat

Jazda na rowerze a jump...

Wiecej