SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Worek

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87
Cześć,chciałbym nabyć worek bułgarski ale jest tego sporo na rynku wybrałem takiego :
http://allegro.pl/worek-bulgarski-od-15-kg-crossfit-pelny-mma-i5417908607.html

Myślę że będzie odpowiedni,prosiłbym o opinie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87
Mam w planach kupić jeszcze taki drążek do podciągania :

http://allegro.pl/drazek-wielofunkcyjny-do-podciagania-cwiczen-drzwi-i6539710172.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87
Trening jaki posiadam aktualnie jest w temacie :

https://www.sfd.pl/Trening_-t1133943.html#post2




Zmieniony przez - naja w dniu 2016-11-24 16:55:56


Trenuje głownie wytrzymałościowo.Na treningu sztuk walki dużo pale kalorii do tego takie treningu sprzyjają jeszcze wiekszej wytrzymałości mieśni wlasnie dzieki duzej ilości pompek odrazu ogolnego rozwoju.

Ułożyłem taki plan kolega ze sztuk walki powiedział że jest wystarczający nawet za bardzo intensywny ze względu na dużą ilość ćwiczeń jednego dnia,gdzie mógłbym to rozłożyć i ułożyć po prostu jako 4x w tyg a nie 3x w tyg innymi grupami mieśniowymi np : Klatka + Barki / Plecy + Nogi itp ale w przypadku kattlebella trenuje całe ciało i to sprzyja lepszej koordynacji ruchowej a właśnie o to mi chodzi.

I zrobić w ten sposób że oddziele Worek treningowy którego wyciskam jak "Żołnierskie" i dam go razem z Workiem bułgarskim.Zrobie coś takiego.Jako że żołnierskie dobrze trenują całe ciało angażują bardzo dużą ilość mieśni,głownie barki,klatkę,triceps itp

-Wyciskanie worka 10x do tego odrazu 10x pompek na worku tak 3 serie później szybka 4 seria Wyciskania worka z przysiadem.
-Trening z użyciem worka bułgarskiego tutaj nie będę się rozpisywał ze względu na to że to masa kompilacji ćwiczeń seri,znam się na tym także nie zginę
-Pompki na przyrządach szeroko,no i głownie klatka piersiowa.
-Kółko do treningu 15x.

To będzie wyglądało tak że plan napisany w pierwszym poście będzie w Poniedziałek,a Worek i bułgarski będą we wtorek,Czwartek plan,Piątek Worek i bułgarski.Zmodyfikuje go tak by nie był przeładowany.

Zmieniony przez - naja w dniu 2016-11-24 16:59:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
Chcesz poprawić wytrzymałość mięśniową, wydolność, siłę? Jaki jest konkretnie cel?
Worek jest lekki, więc nie dzieliłbym treningu na partie mięśniowe, tylko WOD - tak jak w crossfit, gdzie pracuję całe ciało.
Np:
Poniedziałek
AMRAP 5 -10min
5 Burpee
10 Przysiad z workiem
15 Kb Swing
Wtorek
5 rund na czas
10 Wyciskanie worka nad głowę
10 Pompki
10 Kółko - AB Wheel

Czwartek
AMRAP 5 - 10min
10 Kb Snatch
10 Jumping Lunge z workiem

Piątek
21 - 18 - 15 - 12 -9- 6- 3
KB Swing
Burpee

Taki przykład. Skakanka i drążek przydałby się i miałbyś jeszcze więcej opcji.
Zajrzyj na tą stronę http://rosstraining.com/blog/ Poszukaj w necie książek w PDF tego trenera. Ma tam masę treningów rozpisanych pod sporty walki. Ułożone są tak żeby można było je wykonywać w domu z użyciem minimalnej ilości sprzętu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87
Mam skakanke na której skacze taka specjalną do crossfitu.

Chciałem po prostu z użyciem tego worka zrobić oddzielny trening ze względu na dużą ilość ćwiczeń tym workiem.Mógłbym zrobić przy jego użyciu trening dynamiczny np pod MMA.

Podoba mi się rozpiska,w końcu coś konkretnego.Szukałem,przeglądałem ale skończyło sie na tym że sam musiałem ułożyć.


Zmieniony przez - naja w dniu 2016-11-24 21:47:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87
Potrzebuje czegoś dla kogoś zaawansowanego,przejrzałem ten plan dla mnie troszkę za mało tego,w sensie takim mało ćwiczeń i powtórzeń.

Trening na siłę i wytrzymałość mięśniowa.Kondycje trenuje na bieżąco


Zmieniony przez - naja w dniu 2016-11-24 21:50:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
Sily za duzo nie zrobisz, ale wytrzymalosc na pewno.
Wypisz jak cwiczenia z workiem bys robil.


Zmieniony przez - VVizard89 w dniu 2016-11-25 00:33:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87
Jeszcze nie ułożyłem ćwiczeń z workiem bułgarskim.Chciałbym jakoś odpowiednio dobrać ćwiczenia coś na dynamikę.





Tutaj na tym filmie jest ciekawy zestaw ćwiczeń na dynamikę.


Zmieniony przez - naja w dniu 2016-11-26 16:10:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
wydaje mi się , że nie które z tych ćwiczeń które są tu pokazane trzeba wpleść w WOD-a.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
Ultimate trainng for ultimate warrior - ross enamait poczytaj to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87
Podasz jakieś linki do treningu,chodzi mi o treningi bardziej dla zaawansowanych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
Mogę podać, ale do tych treningów potrzeba więcej sprzętu. Spróbuj zrobić, któryś z tych treningów w książkach a się zajedziesz. Jak się nie zajedziesz tzn, ze nie dałeś z siebie wszystkiego. http://www.woddrive.com/wods.html tutaj poszukaj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Slawoo420

Następny temat

*KONKURS* FILM MOTYWACYJNY !

WHEY premium