SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

Wojtek - podejście na luzie :-)

Temat przeniesiony z 'Przygotowanie do zawodów' przez: Banan
Wysłana -
Rozgrzany byłem już bardzo dobrze w zasadzie była to chyba coś 15seria wyciskania wąsko licząc rozgrzewkowe
Zrobiłem 160kg i gdy wyprostowałem ręce, asekurant nie zabrał sztangi, przy odkładaniu "za siebie" poczułem ukłucie.

Najśmieszniejsze jest to, że Piotrek który pomaga mi w treningach, układa plan itp napisał mi rano że robimy dziś wyciskanie wąsko, a ja mu odpisałem że średnio mi to leży bo coś barki mnie przy tym bolą i ogólnie jest to nie komfortowa pozycja dla mnie I yeb, yebłoo kilka h poźniej

Na pewno już nie wrócę do wąskiego wyciskania Trzeba się na błedach uczyć - swoich
Wysłana -
najważniejsze, że to nic poważnego, bo jak wczoraj zobaczyłem wpis na insta i fotę klatki to pierwsze co pomyślałem, że już po zawodach
w każdym ja trzymam kciuki, bo możesz ładnie namieszać, oby już bez żadnych przygód po drodze
Wysłana -
Wiadomo Ale teraz już praktycznie na większości zawodów można startować np solo deadlift lub sq, więc i tak bym dalej w to cisnął A jak mam być szczery to bencha nie lubię
Wysłana -
Widziałem, szkoda wielka... Bo ciężary już nawet w WL były bardzo dobre. Tyle dobrze że całkiem nie zerwałeś, bo offa to byś miał ze 3 miesiące...
Wysłana -
Spoko ja z dobrej gliny ulepiony, wrócę szybko
Wysłana -
U mnie z barkiem mega poprawa, ból praktycznie znikomy Zobaczymy co będzie jak wejdę pod sztangę (bencha), dziś właśnie będę coś lekko próbował.
Fizjo tutaj się bardzo dobrze spisał nie ma co mówić + do tego bpc, maść z heparyną, zwykły voltaren i codziennie mobility barku/łopatki.

W niedzielę robiłem siady i poszły znowu rekordy
300x1
310x1
Teraz 4-5 tyg bez jedynek, poprawiam wzorzec troszkę, zakładam czarne monstery i myślę, że będzie szło 320-325. Ogólnie to miesiąc temu mówiłem sobie że fajnie by było siąść we wrześniu na zawodach 270 Filmiki z siadów są na moim insta jak by co

Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2018-07-10 08:39:46
Wysłana -
Filmiki obczajone juz dawno masakra siła dobry plan ewidentnie i dobry wykonawca ;)
Wysłana -
Obsewuję od pewnego czasu. Jest potencjał!
Dodaję do powiadomek.
Powodzenia!
Wysłana -
Polskikoks
Obsewuję od pewnego czasu. Jest potencjał!
Dodaję do powiadomek.
Powodzenia!

Dziekuje bardzo
Wysłana -
2 dni temu robiłem ciągi, poszło
280x1
285x1 zrobiłem ale jak już wyprostowałem to się wyślizgnęła u góry czyli spalone podejście
300x1 w paskach

Dziś porobie jakieś akcesoria, a jutro ciężko siady prawodopobnie.
Klatka jeszcze odpoczywa. Boleć w ciągu dnia nie boli... ale po wejściu na 100kg+ jest dyskomfort.
Strona 251 z 251
Dodaj odpowiedź