SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wojtek - przygotowania jesień 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 700779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Banan z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Witam, większość już pewnie mnie zna z forum więc niema sensu się tutaj rozpisywać Będę tu opisywał przygotowania do sezonu OSTATNIEGO juniorskiego (dalej kat.75). Starty mam zamiar rozpocząć w wakacje choć, może pojawię się gdzieś wcześniej... czas pokażę

Cel? Odegrać się za tą krzywdę w 2016r, , dowalić mięsa tam gdzie trzeba, szczególnie żeby line up wyglądał x5 lepiej, czyli barki, najszersze i triceps. Nogi póki co idą w "odstawkę" tzn będę je robił ale na treningu x3 ćw. max wyprosty/wypychanie/uginanie i do szatni
Z czasem opiszę jak będzie wyglądała dieta oraz rozkład treningu

Nie myślałem że tak rozpocznę ten nowy dziennik no ale cóż ... Więcej ludzi może tym przyciągnę To zjadłem przez 1,5 dnia rozpusty Oczywiście lodów batonów itp itd ze stoisk na zawodach nie wypisałem Dodam również, że nie wpychałem tego w siebie na siłe tylko jadłem ze smakiem bo gdybym poszedł na ilość to weszło by myślę + raz tyle

1. Spaghetti carbonara z boczkiem / Tosty zapiekane z serem bekonem i pramezanem / Wątróbka z cebulą, boczkiem, jajkiem sadzonym i tostami / Pancakes czeko. z M&Ms

2. Jajecznica z boczkiem na oleju koko. / Smażone pierogi z serem / New York Beef z Mc'Donalds / Big King z Burger Kinga

3. Lody Oreo z Burger King / Grand waniliowy / Tortilla kebab z Wiatrak kebab (wiatraczna rondo) najlepszy jaki w życiu jadłem... jak ktoś będzie w w Wawie koniecznie musi spróbować PE TA RDA ! i ceny 10-13 zł

4. Pizza z biedry po własnym tuningu / Burger Cheese Bacon z x2 wołowiną z Bobby Burger / Płatki musli banan-czeko + drożdzówki z serem, leśny duet, morela z serem / Pączki waniliwoy i toffee + Ciniminis + Maxi King + Kinder Pingui


A tutaj forma dzisiejsza po tym fit foodzie





Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2016-10-11 09:08:44
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 538 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9893
k****a ja nie wiem jak wy z tym jedzeniem sobie radę dajecie :D ja to bym musiał chyba jakaś inse przed każdym jedzeniem bić albo pepy żeby wam dorównać. Ja wczoraj już ledwo co jadłem, ciężko się ruszało, lenistwo i w ogóle. Dlatego podziwiam za te ilości kcal, jak pisałeś że wpadło 12 tys. Tyle to ja z Marcem i Budzynskim j**nelismy po ME i nie mogłem się ruszyć :P Wojtek co do formy to suchość petarda, tak jak napisałeś brakuje w rękach i plecach. Do tego talia przy tych gabarytach jest mocno widoczna. Z reszta jesteś na tyle dobrym zawodnikiem że na pewno dobrze wiesz to wszystko a progres za rok wszystkich nas zaskoczy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Krystek

Ja zawsze byłem i będę żarłokiem Choć już teraz skończyłem z bezsensownym wpychaniem w siebie po 10 batonów tej samej firmy pod rząd Jak pisałem kiedyś teraz jestem koneser XD


Tak tric,plecy, barki (częściowo) priorytet. Bo bokiem wygladam b.dobrze , tyłem też nawet, a stanę w line up i znikam... A w tej pozycji stoi się na scenie przez długi czas... A jak mi mówił jeden z sędziów, gdy line up kuleje na samym wejściu to jest to spory minus... Wiec będę dążył do poprawy I jak pisałeś z tą talią, to ona nie jest rozrośnieta właśnie :/ Kępa mi mówił że mam strasznie genetycznie kości żebrowe wysunięte (może dlatego tyle jedzenia wpier**le )... i z tym raczej ciężko coś zrobić, także trzeba nadrabiać najszerszymi.

A formę już wiem jak robić, obczailiśmy z Przemkiem co działa i nie będziemy kombinować na kolejnych zawodach Będzie wiór i żyła zawsze, bo powoli staje się to moja wizytówką zwłaszcza na girach


Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2016-10-11 11:36:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 538 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9893
Wiadomo że genetycznych rzeczy się nie ominie chyba że sobienwytniesz po dwa :D ale szkoda hajsu, lepiej mięsa doj**ać żeby to po prostu zaniklo :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
No dokładnie ... Robiąc najszerszy przodem, udo-brzuch nie widać tego...
Ale jak zrobię front double biceps i linu up to nawet krawiec nie odciąga uwagi od tych żeber
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Kojarzę skądś tego Pana Wojtek byłem pewien, że jesteś 93 rocznik, a tu się okazuje, że jesteś młody szczyl na pewno będę śledził poczynania, zayebiście się ogląda Twój progres. Szkoda, że nie opisałeś diety i treningu na okres budowania masy tylko wrzuciłeś foty hamburgerów i naleśników haha także cierpliwie czekam na info jak "ugryziesz" masówkę

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
DNT 12.10

Dziś już czysta micha, koniec swobody Zresztą co chciałem zjeść to zjadłem i już na nic nie mam ochoty Rozpocząłem od LC bo jeszcze nie mam siły na trening i zbytnio chęci, do tego praca od 15-23... także jutro dopiero coś machnę Opiszę rozkład makro i treningu też jutro


Dieta LC
1. 320ml białek + 2 żółtka
2. 160g mięsa mielonego z indyka + 12g lniany
3. 160g mięsa mielonego z indyka + 12g lniany
4. 160g mięsa mielonego z indyka + 12g lniany
5. 160g mięsa mielonego z indyka + 12g lniany
6. 160g mięsa mielonego z indyka + 7 wafli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 47 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5137
Będzie można na nowo śledzić ;D a waga dużo wskoczyła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
powodzenia :) wyżerka konkretna i żyły na nogach dobre
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Jak wystartować w zawodach

WHEY premium