SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wojciech Piela - Przygotowania do sezonu jesiennego 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56548

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
To chyba pierwsze zawody Wojtka gdzie samopoczucie przed stratme ma zayebiste:d co nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Bartek koń niesamowity... Ogólnie patrzylem na listę to 4/5 gości wyjdzie naprawdę na kozaku... Więc cieeeeżko będzie... ale finał myślę w zasięgu.

Tak Marian czuję się okej gorzej się czułem 2-3 miesiące temu jak miałem o wiele więcej fatu na sobie i więcej jedzenia... dziwne


Obwodówka

Plecy/Barki/Klatka/Biceps/Triceps/Brzuch
- poszło na każdą partię 9-10 serii, zakres powt. 15-35



Dziś już mniej objętościowy trening w porównaniu do dwóch ostatnich Teraz troszkę się oszczędzam... może jeszcze machnę jutro lekko coś, ale jeżeli już, to zrobię go na czczo - lekki, pompujący

Nie wiem jak u was ale u mnie w stolicy pogoda tragicznia...nie dość że zimno 5-6 stopni to do tego jeszcze leje i wieje Niema co wychodzić, trzeba siedzieć i pić pokrzywe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
U mnie fatalnie w sensie psychicznym... Przyznałem się Przemkowi że podjadłem 2 dni temu... Tak fatalny błąd w końcówce i to poraz drugi ehh...
Waga na czczo 76.8, od wczoraj jem tylko samo białko, jestem tak wkur***ony na siebie że nawet głodu nie mam... A po zawodach nawet nic nie jem chyba za kare..Idiota...

Dziś się ogoliłem i na głowie wyskoczyło takie coś.





Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2016-10-05 21:16:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 538 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9893
Mówisz o tych ciastkach że snapa? O ile przed ladowaniem posiadanie słabo wypada to jak już w trakcie jesteś i zjesz tego batonika ze wyjdzie Ci 15-20g ww więcej to o kant ch**a to rozbić bo się nic nie stanie. I tak dajesz na noc diura, wody dużo i się wyplucze a organizm jest taki wyglodanialy że na pewno Ci się to nie odlozy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Mówie o 500g mąki, 800ml białek i lodzie amerykańskim...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 538 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9893
Ja miałem w niedziele czysto jeść to z Aśka jeszcze oj**alismy na pół lody :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Oby ten czit nic nie zaszkodził bo póki co chyba nie zaszkodził;) tylko lipa trochę faktycznie że w końcówce bo teraz psycha bankowo będzie szalec;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Krystek20
Ja miałem w niedziele czysto jeść to z Aśka jeszcze oj**alismy na pół lody :D


To byłą sobota

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 538 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9893
A no tak. W niedziele to ciasto w domu jadłem xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Dziś na czczo poleciała obwodówka, kreciło się w głowie, było mi słabo ale dałem ostatecznie radę 60h ponad byłem na samym białku i teraz zaczynam spokojne ładowanie zobaczymy co z tego wyjdzie

Waga z rana 75.4 czyli przez noc poszło w dół 1.4kg

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ania Kapusta sezon 2016

Następny temat

Piotr Nowotarski PRZYGOTOWANIA DO KOLEJNEGO STARTU

WHEY premium