SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Woda w obu dwóch kolanach

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiatam bylem u lekarza w jednej nodze zauważył u mnie wode w kolanie byla punkcja, wysiek był mentny oddano go do do basdania wyszło wszystko ok, lekarz przepisał mi antybiotyk bol w kolanie zniknął a ruchomość wróciła wody po 3 punkcjach troche jeszcze jest, ale ktoregos ranka budze sie woda pojawiła sie w drugim kolanie. Jestem załamany co jest?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Redoye
lekarz przepisał mi antybiotyk bol w kolanie zniknął a ruchomość wróciła wody po 3 punkcjach troche jeszcze jest, ale ktoregos ranka budze sie woda pojawiła sie w drugim kolanie. Jestem załamany co jest?


Miałeś przeprowadzone jakieś badania ? Była dalsza diagnostyka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wysiek z kolana byl badany reszta nie
Zaznaczam ze to wszystko zaczęło się w trakcie przeziębienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jeśli problem jest wciąż obecny albo się powtórzy dobrze żeby wykonać badania oraz wybrać się do reumatologa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może Pan wie co to może byc? W poniedzialek mam wizytę ale juz lewa dochodzi do siebie tak samo jak prawa.
Wode jeszcze widać ale mniej. Bardzo sie przejmuję co to moze być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Redoye
Może Pan wie co to może byc? W poniedzialek mam wizytę ale juz lewa dochodzi do siebie tak samo jak prawa.
Wode jeszcze widać ale mniej. Bardzo sie przejmuję co to moze być.


na forum mamy luźniejszą formę także per Pan możemy sobie darować
niestety nie sposób tego stwierdzić bez przeprowadzenia badania klinicznego a i prawdopodobnie laboratoryjnych
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przetrenowanie

Wiecej