SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Woda w kolanie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17
Witam. Jakieś 4 lata temu miałam kontuzję kolana i z tego powodu miałam parę razy ściąganą z niego wodę. Od niedawna kolano boli mnie np. podczas dłuższego zginania, podczas spania i podczas dłuższego siedzenia. czasem od tego kolana boli mnie cała noga i widac ze jest ono lekko bardziej okrągłe niż to drugie. Gdy je dotkne to czuje pod spodem jakby coś mi się w nim takiego miękkiego przesówało i potem mi bardzo ono pulsuje. Czy moze to byc cos poważnego?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Zgłoś się do lekarza specjalisty.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
I.W
Witam. Jakieś 4 lata temu miałam kontuzję kolana


co to była za kontuzja i czy jakieś struktury zostały uszkodzone ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17
Podczas biegania dość mocno upadlam na to kolano i poszłam do lekarza który stwierdził że w kolanie znajduje się woda i dał skierowanie do specjalisty który mi ta wodę sciągnął ale o ttm czy w kolanie mogło się coś uszkodzić nic nie wspominał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17
BPL-G
I.W
Witam. Jakieś 4 lata temu miałam kontuzję kolana


co to była za kontuzja i czy jakieś struktury zostały uszkodzone ?


Podczas biegania dość mocno upadlam na to kolano i poszłam do lekarza który stwierdził że w kolanie znajduje się woda i dał skierowanie do specjalisty który mi ta wodę sciągnął ale o ttm czy w kolanie mogło się coś uszkodzić nic nie wspominał

Dodam jeszcze że zauważyłam dzisiaj ze kolano i okolice są lekko opuchnięte


Zmieniony przez - I.W w dniu 2018-01-22 19:40:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
W takim razie jak wspomniał krzykacz należałby udać się do specjalisty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spadek libido, słaba erekcja

Następny temat

Cukier wyniki, dodatkowe badania

WHEY premium