SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Woda strukturowana

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Woda strukturowana - najkorzystniejsza dla zdrowia


Najkorzystniejsza dla człowieka jest woda strukturowana. W przyrodzie
Spotyka się taka wodę w warzywach , owocach, ich sokach i roztopionym
lodzie. Uczonych zainteresował fakt: dlaczego Jakuci , naród z północy
Rosji, maja średnia długość życia ponad 100 lat. Jak się okazuje nie posiadają
wodociągów ani studni , spożywają niewielka ilość warzyw i owoców, w ogóle
bardzo skromnie się odżywiają i właściwie wcale nie chorują . rozwiązanie
zagadki okazało się bardzo proste-przez wiele lat Jakuci korzystali z wody , tnąc
lód na płyty. Co zostało stopione przez słońce to pili .







Przygotowanie wody ustrukturowanej z roztopionego lodu



Do przygotowania wody ustrukturowanej można użyć każdą wodę
Nalać wodę do garnuszka lub butelki plastikowej o dowolnej objętości
I wsadzić do zamrażarki czekać aż woda całkowicie zamarznie i ja wyciągnąć
Pozostawić aż do rozmrożenia po rozmrożeniu woda nadaje się do picia woda
Strukturowana jest zbliżona do wody w organizmie dzięki czemu woda jest łatwo przyswajalna dla organizmu polecam ta wodę do picia na siłownie jest zdrowsza od
Wody mineralnej spróbujcie ja zamienić za waszą wodę która pijecie na miesiąc
I porównajcie która jest lepsza .
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Racja Transi . Ja sie wylaczam. Zreszta o Tombaku bylo juz kilka razy na forum, jak ktos jest zainteresowany, niech uzyje wyszukiwarki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
skąd te info podaj zrudło
1

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o tej wodzie dużo pisze prof. Tombak, woda którą pijemy zawiera nierozpuszczalne sole wapnia i zelaza. Chloru i domieszek promieniotwórczych nie zlikwidujemy przez gotowanie. Nalezy przegotowaną wodę ostudzić i zamrozić - zeby postałą w temp. -4C. Jedna szklanka wody na czczo poprawia samopoczucie i wyglad zew.Przygotowanie kłopotliwe ale polecam bo warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
a po posilku nie poprawia wygladu i samopoczucia?;->

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jasne, super by był pić ja cały czas, ale jak pisałam kłopotliwe do przygotowania. Woda z której robisz herbatę czy kawę zawiera chlor którego nie niszczy gotowanie. Gotując niszczysz aktywny tlen, niszczysz jej aktywną strukturę, woda mineralna też zawiera sole i domieszki które organizm nie jest w stanie przyswoić. Sole wapnia odkładają się w organiźmie - naczyniach krwionosnych i stawach a to skutkuje kamieniami w nerkach i wątrobie
Myślę że picie wody z lodu po treningu to byłaby super sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
a jak sie zje (zliże) ten lód to tez dobrze?

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 157 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 763
rozumiem ze to byl zart

Palenie albo zdrowie - wybór należy do ciebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829

poważnie sie pytam
1

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 157 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 763
zartujesz!!

Palenie albo zdrowie - wybór należy do ciebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
ale kiedy ja poważnie powaznie sie pytam
nie no chodzi mi o to, że jak można, to może można tez dodać do tej wody troche jogurtu (czy cuś) i zamrożić a potem zjesc jako loda wodnego- wkońcy lato idzie

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
no pewnie ze mozna! przeciez jak zlizesz ten lod to on sie roztopi, no nie? i woda, ktora w ten sposob powstanie zostaje wchlonieta przez Twoje jelito tak samo jak woda ktora bys wypil po rozmrozeniu tego lodu. mam nadzieje ze za bardzo nie na mieszalem. czyli reasumujac - nie wiedze zadnych przeciwwskazan (chyba ze podczas mrozenia wody z jogurtem nie powstaje woda strukturowana )

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy

Następny temat

CO WRZUCIĆ NA TALERZ ŻEBY OSIĄGNĄĆ SUKCES???

WHEY premium