SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Woda, ale jaka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 241 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3405
Woda mineralna to albo taka z pierwszej lepszej studni głębinowej 60gr za 1,5l, albo wysokosodowa, wysokozmineralizowana z lepszego źródła. Pewnie ta druga jest zdrowsza, ale i droższa. Więc jaką lepiej pić?

kulmar

Pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 241 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3405
I pomyśleć, że chciałem się dowiedzieć jaką wodę pić ;( Będę chyba pił to co będzie w sklepie, a organizm sobie da radę.

kulmar

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja kukuje wode niegazowana w baniakach 5l.i tyle.......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Niskozmineralizowaną niegazowaną i co najważniejsze, czystą.

Moderator Odżywianie i Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jednolita, czyli caly czas z jednego zrodla

organizm przyzwyczaja sie do roznych rodzajow wod (np. z kranu czy oligocenska), ktore wbrew pozora sie bardzo roznia od siebie i zle reaguje na zmiany

wg mnie woda najlepsza to z... piwa ;)

Pozdrawiam
Maniek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
ja mam to szczescie ze matula pracuje w rozlewni wody mineralenej (gdzeis tam zeby niebylo:) niegazowana a baniaczak mam 1 22litry i 2 butle 5l ktorymi systematycznie dopelniam jest smaczna i mmm lubie pycha niema nic lepszego pozdrawiam

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze lepiej ognistą ;)
Dodatkowo polepsza rzeźbę ;)))

Przepraszam, nie moglem sie postrzymac (P,NSP)

bst
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niepolecam wody typu ozaza z biedronki 5 litrow za 2 zlote, bo kiedys znalazlem w czyms takim nakretke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakie 2, aż 2,80 zł :)

Pozdrawiam,
abdul
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
oj abdul dajesz sie zdierac i najlepiej niekupujcie wody z biedronek,plusa itp wszystkoj est rozcienczane z kranowka tak samo staropolanka pomyscie sami dostarczyc tyle wody do tylu oddzialow jakie zrodlo wody to wytrzyma ???? wlasnie najlepeij jakies lokalne rozlewnie przynajmniej wiesz co pijesz pozdrawniuam

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 392 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6518
ja prawie zawsze pije 1,5 litra wody Żywiec. Place 2 zl za butelke, ale ze matula zawsze sponsoruje, to sie tym specalnie nie przejmuje

pozdrawiam

Alibudda

"They"... will tear your soul apart...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
ja zawsze kupue moe gazwanom 5 l

kesiek

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ryz - jak ?

Następny temat

Podczas treningu

WHEY premium