SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Woda!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema. Mam problem ponad miesiąc temu mi ściągali wode z kolana i kazali nacierac kolano mascmi fastum i nic nie pomagało, wiec zalatwilem sobie bioptron i juz 2 tygodnie ogrzewam, ale cały czas mnie noga boli, byklem juz u trzech lekarzy i na rentgenie tez nic nie wyszlo a gram w pilke nozna i juz 2 miesiace nie trenuje juz 2 miesiace i co mam z tym zrobic, jak moge to wyleczyc bo nie moge przestac trenować.

Dzeęki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
nie musisz dwa razy pisac tego samego
zaufaj ze Guru odpowie ci napewno
wiec nie badz napastliwy



a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorki Bo Właściwie Nie Wiedzialem Jak Dokladnie Wstawia Sie Wiad. NARAX.

Dzeęki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prawdopodobnie masz uszkodzenie aparatu więzadłowego kolana, ponieważ jest wysięk w stawie. Same punkcje nie leczą. Czy wśród tych lekarzy był ortopeda, albo doswiadczony chirurg? Powinieneś pójść do ortopedy - taki stan jeśli potrwa dłużej spowoduje destabilizację kolana i zanik mięśni - nie muszę Ci tłumaczyć, co to znaczy dla piłkarza. Koniecznie trzeba zrobić artroskopię - zajrzeć do kolana i zobaczyć, co się uszkodziło. Jeśli nie ma takiej możliwości - unieruchomienie w tutorze gipsowym na 3 tygodnie i ćwiczenia w stabilizatorze.
Bez lekarza nie ujedziesz. Jeśli byłeś u trzech, to jeszcze nie koniec lekarzy - szukaj dalej.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oki dzieki zaraz w poniedzialek ide do szpitala wojskowego tam są doświadczeni specjaliści, mogli mi od razu dać do gipsu a nie teraz są całe jaja gnoje jedne niby bardzo dobry lekarze bylem u 4 i nic nie dalo jak ten lekarz nic nie pomorze ide prywatnie i bedzie dobrze, a jeli to nie pomoze jade do USA hiihhi. Dzeki. Pozdrawiam

Dzeęki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10948
Raczej do Szwecji!

Nie ustawaj!
Tylko wytrwałość czyni ludzi wielkimi.
Cofanie się z drogi jest cechą słabych.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chłopaki coś na kaca!czyli leczenie go!

Następny temat

biotyna czy wiecie co to jest?

Wiecej