SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wlos to włos...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cze wszystkim.
Od pewnego czasu zaczełem zapuszczać włosy na głowie, mam już stsunkowo długie około 10 cm. Wszytko bylo by wporządku gdyby się nie zakręcały, wiecie loków to ja nie chce mieć.

Co mam zrobić, aby "wyprostowac" włosa ?

Pytanie bardziej dla pań...:)

Ps: jesli nei trafilm dobrze z tematem
do tego dzialu to przepraszam.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 107
Najlepiej zrobisz jak obetniesz włosy. Dziewczynom bardziej się podobają krótkie. Włosy się kręcą jeśli rosną nierównomiernie. Możesz też kupić żel prostujący albo u fryzjera wyprostować chemicznie!

! ))

)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyprostować chemicznie...coś za brutalnie to brzmi hehe...
a ile taki "zabieg" może kosztować, wiesz musze być troche obeznany, zanim poddam się tej kuracji :)
I najważniejsze ile czasu bedzie trwał skutek zabiekgu, żeby nie obudzil się rano z lokami :)

Co do obcięcia włosów t nie ide na to, jakoś siebie nie widze znow z krótkimi włosami...

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no chyba żartujesz, że dziewczynom podobaja się krótkie! Ja jestem gorącą zwolenniczką długich włosów, najlepiej w kucyku, a jesli są lekko falowane to już wogóle jest super A co do prostowania, to po pierwsze kręcone nie są złe, a po drugie prostowanie chemiczne u fryzjera bardzo niszczy włosy, ale jesli juz musisz zmienic kształt swej czupryny, to kup faktycznie mleczko prostujące np. L'oreal-zobaczysz jak wygladasz z prostymi, a nie będzie to trwały efekt(po zabiegu u fryzjera to około 3 miesiące). A ja i tak Ci mówię-długie, kręcone, w ogonku-mmmmmm

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra kupuje mleczko prostujące, a puźniej się zobaczy (może mleczko wystarczy)...hehe ale długi włos musi być - długi i prosty. No tylko na głwoie :)

Dzięki za wszytko y0n
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyrnij sobie irokeza i zafarbuj na czerwono..


no gods no masters
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Luźno irokeza nie planuje, chociaż z tego "siana" trza coś zrobić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też miałam kiedyś krótkie i kręcone włosy a teraz już są długie i wygladają super moim zdaniem nie powinnaś na siłe sobie prostować włosów bo po takim prostowaniu wyglądają poprostu do bani

mycha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak sie stosuje mleczko prostujace Loreal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepiej zrobisz jak pójdziesz do fryzjerki damskiej jest taki specyfik do rozprostywania włosów, gdy trwała za mocno się skręci albo nie wyjdzie. w kazdym zakładzie fryzjerskim to znajdziesz. samodzielnie nie radziłabym eksperymentowac z silnie działającymi płynami - możesz popalić włosy albo niechcący je rozjasnić. zawsze możesz sobie kupic "prostownicę" - nie wiem jak to się nazywa dokładnie... może elektryczne urzadzenie do prostowania włosów. poszukaj w większych sklepach obok lokówek.
swoją drogą... ja też wolę kręcone


pozdrowienia
maga
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KETOZA i KETONY - dieta tłuszczowa

Następny temat

Witamina B5

WHEY premium