SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wlochy i Wloszki......

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Czesc!!!
Oto Ja oraz moj przyjaciel,jestesmy sobie nad jeziorkiem wulkanicznym,jeszcze jestesmy mali...zdjecia sa zrobione 3 tyg temu...

[email protected]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
być we Włoszech i walnąć sobie zdjęcie w tle z Jaguarem to jak pojechać do Anglii i pstryknąc sobie sdjęcie z Ferrari - he he :)


--------------------------->
nie ma rzeczy w której nie upatrywał bym interesu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
SG za odwage...
Pozdrawiam

<(--====--)>
....Cichy-Figa....
<(--====--)>

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...to ja w pigamie...oraz moje kolezanki (polki),sami wyrubcie o nich zdanko...w tyle widac mojego przyjaciela,za mna jest maine kuzynek a obok kumpel (ale oni nie cwicza)...

[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16768
Na sucharkach przez pół dnia to i tak spoko.Nieżle wyszliście na tych zdjeciach obok widze że Piotrkowi ostatnio przybyło na masie.Ale daj jakieś zdjęcia co by więcej mówiły o waszej posturze.Oczywiście song za odwagę.Pozdrowionka

Życie zaczyna się po piędziesiątce...w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...a to ja po takim skromnym spadku,we wloszech na sniadanko je sie 2 male sucharki z dzamomerem, a ze duzo sie chodzilo to nie bylo zbytnio czasu na jedzenie ,tak z 8 godzinek chodzilo sie na 2 sucharkach dopiero potem moglem cos zjec (np jakas pizze) a o 22 kolacja,wiec po takiej diecie schudlem 1kg , to i tak bardzo malo ale nie wiem czemu troche wymiary spadly, co wlasnie zauwazylem po wywolaniu...no moze nie jest jeszcze tak zle.......
..od sierpnia zaczne qracje odrzywkowa i napewno sie pochwale efektami...


[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...w Asyżu to slonce świecilo...
..co do wloszek to musicie chwile poczekac poniewaz musi mi kumpel zmniejszyc do 600pixli , a ja nie jestem komputerowiec i nie doszlem do takiego przelomu sprawnosci komputerowej zeby sobie to zrobic sam, wiec musicie jakis czas poczekac a napewno sie pokaza,naprawde wart zobaczyc te 2 dziewczynki....
Pozdrowienia!!!
Czekam na dalsze opinie....

[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16768
Czekam z niecierpliwością na włoszki.Pozdrowienia

Życie zaczyna się po piędziesiątce...w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...co powiecie na moj temacik?

[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Obiecalem Wloszki wiec są....
Z nimi byla zwiazana fajna historia:
...patrze jakies 2 laski opalaja sie bez staniczkow,mowie sobie...obok jest plaza nudystow (na ktura nie moglem wejsc bo byla platna) i tak sie tam wkrecilem ale nie moglem zdjec robic z pannami , no wiec musialem jakos zaspokojic swoja klisze i kolo nas opalaly sie 2 mlode samiczki,oczywiscie bez staniczkow...no wiec mowie sobie tak ,moze im sie juz nie bedzie chcialo ubierac tych stanikow i zrobia sobie bez , no ale chyba sie zawstydzily i sie ubraly...ale mysle ze sie podobaja...

Co powiecie..?
Pozdrawiam!!!


[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
miluscie te wloszki he hie hie :)
widac ze ci sie nienudzilo i bawiles sie dobrze :D hihi
i git :)
ajak masz wiecej to wrzucaj :)

"maly" termitek

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2199 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12115
dawaj, dawaj...A masz moze Chorwatki???

Pozdro

Lękliwy stokroć umiera przed śmiercią; Mężny kosztuje jej tylko raz jeden

Pozdro
_____________

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

i jeszcze jedno...

Następny temat

Chlopaki !!! Wejdzcie !!! Warto !!!

WHEY premium