SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wlasna silownia vs publiczna

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 524 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9882
pojawiła się 2 możliwości i zastanawiam się co robić ;/
1. Moge iść na siłownię, mam do niej z 2-3km jeździł bym autobusem, siłownia jest ogarnięta i w miare spora, wszystkie sprzety są
2. Moge kupić ławkę (3poziomowa), stojaki,drazek, gryf, hantle i obciazenie i postawić na strychu, nie musze ruszać dupy z domu

Kminie co będzie lepsze? Poświecic sie i ruszyć dupe z domu (full sprzet) czy trenować w domu z mniejszą iloscia sprzetu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 335 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7385
ja tam wole publiczną. Lepiej mi się trenuje. Jestem silniejszy i mam lepsze efekty.. siła psychiki widocznie lepiej działa.. poza tym do publicznej chce mi się chodzić a w domowej miałem z tym problem i czesto odpuszczalem

SLU_GANG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1837
imo ruszyc dupę

i nie ma lipy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15594
Lepiej w domu własna nie czkeasz na sprzęt i idziesz o której chcesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 524 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9882
nie ma lipy mowisz? :d

@przemas tez tak mysle ale wystarczy ten sprzet do budowania dobrej sylwetki? czy musza byc rozne urozmaicenia, a jak wiadomo na silowni mozna duzo kombinowac z cwiczeniami bo jest mase sprzetu

Zmieniony przez - Tonino w dniu 2011-02-02 17:56:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15594
Jeśli mnie się pytasz to tak sam ćwicze na siłce która jest moja i 2 moich kumpli i się dobrze ćwiczy. Do tego co wypisałeś oprócz drążka do podciągania wyciąg góra z dołem i wystarczy nie trzeba niewiadomo ile maszyn aby się rozbudować najbardziej ptrzebne to gryfy, gryfiki (hantle skręcane), ławka, drążek, i dużo obciążenia.


Zmieniony przez - przemas931 w dniu 2011-02-02 18:08:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Nie chcesz tracic czasu na dojazdy, lubisz pocwiczyc sam no i nie chcesz po "miesiacu" konczyc - rob silke na strychu. Z wyciagiem i tym sprzetem co wymieniles bedzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
Bierz dom, cwiczysz kiedy chcesz ile chcesz, muza leci taka jaka Ty lubisz, nikt Ci sprzetu nie zajmie, leje ,sniej, nie chce sie isc wychodzisz na strych i git

wiadomo ze full sprzet to jednak duzy przywilej, ale jak na początek wystarczy, zaczniesz pracowac za kilka lat to sobie dokupisz wiecej sprzetu i bedzie Si

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 803 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13270
W domu.

Zdecydowanie. Przez pierwsze kilka lat urozmaicenia nie będą Ci potrzebne. Spokojnie to co masz starczy Ci na początek, potem jeszcze wyciąg i lux.

Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2736
Ja jednak na sam początek proponowałbym Ci wyruszyć na profesjonalną siłownię ;) chociaż na miesiąć, zobaczyłbyś czy ten sport jest dla Cb, szkoda by było zainwestować i przestać ćwiczyć po miesiącu. Poza tym na profesjonalnej ktoś Ci podpowie, nakieruje i oczywiście zawsze możesz podglądać napakowanych kolesi jak poprawnie ćwiczyć :)

ale oczywiście własna siłownia to także + tak jak napisali koledzy u góry :)

Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Chvja prawda, że lepiej w domu, w domu nigdy się nie ma chęci ani motywacji... co innego na prywatnej, nawet sam Arnold w swojej książce napisał, że nie ma gorszego miejsca do ćwiczeń niż dom...
Pozatym poznasz nowych ludzi, zawsze ktoś może Ci pomóc, podpowiedzieć jak ćwiczyć itp. itd.

Zmieniony przez - Laciu1992 w dniu 2011-02-02 19:04:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 687 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8850
W domu jak siłownia ładnie urządzona to chęci są równie duze niz na publicznej :]

Odbji SOG'a

Motocykle to nie wszystko...ale bez nich wszystko jest niczym....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HD 5 czy

Następny temat

ławka

WHEY premium