SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wlasna silownia - co, jak, czyje, za ile...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 284
Jak juz sie pewnie zdazyliscie domyslec mam zamiar 'zlozyc' wlasna silke, glownie pod moj uzytek ale korzystac z niej bedzie takze kilka innych osob.
Na silownie nie chodzilem regularnie nigdy wiec w temacie jak najbardziej nie jestem.
Opatrzylem troszke polski internet i w sumie niewiele znalazlem, w szokle mamy fajny atlas, rozmawialem z ojcem i twierdzi, ze taki sam mieli za jego czasow wojsku. Nie znam sie na sprzecie wiec nie bijce - nie jestem w stanie napisac co i jak ale jest to maszynka wielostanowiskowa:

- wyciskanie na klate (150 kg max)
- stanowisko na brzuszki (z mozliwoscia regulacji poziomu)
- wyciskanie na nogi (nie jestem pewien ale cos w okolicach 300 kg x 2)
- taki drut co to sie go w dol ciagnie za plecami chociazby /smieje sie/
- drut do ciagniecia do siebie (ach te ciaganie druta ;))
- wyciskanie na siedzaco
- drazek.

Taki typowy osmiobok, dosc duzy. Ile cos takiego moze kosztowac? Bo wydaje mi sie, ze panstwo na tak duza skale nie kupowaloby drogiego sprzetu.

Wielu znajomych polecalo mi sprzet oddzielnie - laweczka + sztanga itd. ale wydaje mi sie, ze dla nowicjusza atlas bedzie optymalnym rozwiazaniem, sztanga jeszcze bym sie zabil ;)

Oczywiscie to tylko takie moje uwagi, jesli ktos moze cos poradzic - bylbym wdzieczny, interesuje mnie doslownie wszystko, moj wiek to 15 lat, biceps 35 cm, na klatke biore jakies 70 kg, jesli to ma jakies znaczenie. Na poczatku najbardziej mi zalezy na jak najszym polepszeniu miesni klatki piersiowej oraz rak, do nog jak na razie nie mam zastrzezen.
Srodki mam - rodzice mnie sponsoruja /takim to dobrze ;)/

Pozdro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Taki "ośmiobok" firmy "Masters" kosztuje 120-130 baniek, ale za połowę tej sumy możesz kupić używany lub dać do zrobienia u slusarza.

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=72052&forum_id=126&Topic_Title=&forum_title=Nasze zdj�cia

ja bym atlasu nie chciał, wolne ciężary plus wyciąg to jest podstawa do robienia masy

RUN CLEAN, RUN FAST!

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
około 10-15 tysiecy taki kosztuje!POZDRAWIAM KLIMO

,,MaSa To PoTęGa,,

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAKIE TO SA CWICZENIA???

Następny temat

granica rozrostu

Wiecej