sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Trening w domu

Dodaj odpowiedź

Wlasna silownia

Wysłana -
Witam mam sprawe zwiazana ze sprzetem mam sciane obudowana karton gipsem pod spodem jest normalny mur jak w kamienicy jakich kolkow mozna uzyc zeby sie trzymalo bo wziolem 10x100 i niestety wyrywa sie ze sciany
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
ciężko stwierdzić. Nie wiemy jaki gruby jest ten karton-gips. Widocznie jeszcze dłuższe kołki musisz zastosować
Wysłana -
Zwróć uwagę na to jakie kołki bierzesz a nie tylko na ich średnicę + długość. Jak masz karton gips + za nim mur to musisz kupić kołek z przesuniętą strefą rozporu. Tak żeby Ci się rozpierał dopiero w ścianie a nie w karton gipsie. Są takie specjalne kołki, najlepiej kup w markecie albo sklepie z technikami zamocowań i dopytaj sprzedawcę, powinien doradzić to nie filozofia.
Wysłana -
Uzywalem juz nawet 10x160 i tez nie trzyma dlatego mysle o przewierceniu teraz sie na wylot i zablokowaniu z 2 strony nakretkami i jak myslicie czy plyta nie bedzie sie bardzo kruszyc pod ciezarem
Wysłana -
jak się na wylot przez beton przewiercisz i dobrze przymocujesz(nie wiem o jakich nakrętkach piszesz-bo chyba nie o takich zwykłych),by nie było luzu to sądzę ze będzie git
Wysłana -
Samokatrujaca nakretke albo 2 wezne i jedna o druga skontruje
Wysłana -
może jeszcze przemyśl czy nie dodać czegoś między ścianę a nakrętki,blachy,pleksi,drewna,czegokolwiek co będzie miało większą powierzchnię,bo dzięki temu rozłożysz nacisk na tę większą powierzchnię.

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2017-07-06 09:11:40
Wysłana -
dzieki wezme to pod uwage.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź