SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wkurzający koledzy(zazdrośni?)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 570 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8522
Witam! Chciałem poruszyć ten temat bo bardzo mnie wkurza jak koledzy śmieja sie ze mnie ze chodze na silownie...treningi...dieta..Najbardziej sie smieją jak chca isc chlać albo co gorsza jarać trawke wtedy ja mowie że nie ide bo musze zjeść moj 3 czy 4 posiłek (dieta ponad wszystko) Wtedy smiechy i chichy..I mowie ze nie bede pil z wami codziennie bo mi białko zetnie a nie po to chodze i zapiepszam na siłce zeby to zmarnowac szlajając sie z wami..Wtedy tez sie pompuja..Najbardziej lubia mi dogryzac tekstem "PAtryk z nami nie idzie bo mu białko zetnie" I jak tu z takimi sobie radzic ? Jak mądrze dogadac im ? Piszcie czy macie podobne sytuacje ? I jak sobie radzicie ? Bo mnie takie cos irytuje..
Zero miesnia chleje i jara i jeszcze ma czelność dogryzac..Mam ochote Za***ac takiemu
PISZCIE
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 184 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12140
Masz kolegów dzieciaków.

Ja nie jestem taki stary jeszcze, ale generalnie w moim towarzystwie jak ktoś nie chce jarać, pić to nikt nic nie mówi. Jakoś jest to tolerowane po prostu traktuje sie każdego w innej kategorii, ten pije, ten pali a ten trenuje
Zazwyczaj w czasie kiedy trenuje (czyt. jestem od czasu do czasu na siłce) i sie napije z kumplami to sie tylko śmieją "ty pijaku" "tylko byś pił" "taa sportowiec wielki" Ale to raczej tylko tyle

pzdr.

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 570 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8522
Hehehe no wiesz ja mam 15 lat..dla informacji cwicze prawie rok w marcu bedzie rok...No i wiesz w takim towarzystwie (glupie pietnastki) pojazdy lecą...Albo dołujące są komentarze dziewczyn..Patryk chodzisz na tą siłownie i nic nie widać wtedy to sie wemnie gotuje normalne..Efekty są i to zadowalające...A tu Ci taka wyskoczy..
Piszcie dalej! CZekam na kolejne odpowiedzi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
miej to w dupie
ja zaluje ze nie zawsze odważyłem sie np wyjać zarcie na korytarzu bo sie patrzyli
teraz jem w publicznych miejscach i mam to gdzies
bedziesz wiekszy to beda srali z zazdrosci ze jestes duzy dzieki poswieceniu
licz sie z tym ze jedni beda cie za to szanowac a inni szykanowac wlasnie z zazdrosci

tylko chwalić twoja postawe, nie daj sie zgasic

pogadałbym z tymi gnojmi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 570 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8522
Dokładnie tak ! Zlewam na to zawsze odpowiadam "Ćwicze dla siebie" albo
"zobaczymy za pare lat jak ty bedziesz wygladal pijac i cpał wtedy zobaczymy kto z kogo sie bedzie smial" Piszcie dalej bo Ciekawie sie zapowiada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1254 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4353
U mnie w klasie jest taki chlop "Demon" na niego mowimy i chlop nie cwiczy wogole, pije caly czas a ciśnie na klate 105 kg !! waży z 85 kg ma z 180cm moze o pare wiecej ! no i z tej okazji ze chodze do klasy sportowej o profilu pilka nozna na wf jak gramy to jak sie z nim zderzysz to juz masz siniaka.. no a ja od czasu gdy cwicze (TYLKO NATURALNIE) sobie z nim radze a kazdy sie go boi ! zawsze przed wf jakas mala soloweczka dla zartow i kto wygrywa ? JA !! BO CWICZE TYLKO NATURALNIE I BEDE NAJWIEKSZY

HENRY W ARSENALU NA WIEKI !!
------------------------------
http://www.sfd.pl/temat240054/
--==Racovia & Stalówka & Górale==--
...i kup sobie chamie medalik na szyje..."
www.rakow.com.pl
http://www.sfd.pl/temat240054/ TYLKO RAKOW RKS !!
http://www.sfd.pl/temat240054_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 570 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8522
Hehehe jak to jest mozliwe powiedzcie mi...chleje, ćpa i 105 kg cisnie..
No ludzie..Troche dołujące Ale ja tez bede cisnol 105 kg za pare miechow Kozak jestem i dam rade !! Piszcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wlasnie miej to w dupie a co do tych uwag kolezanek ze nic nie widać to po prostu brak wiedzy bo dzieczyny mysla ze jezeli ktos cwiczy to od razy po tygodniu bedize 2x wiekszy a one widza cie na codzien i pewnei widza ze jestes wiekszy od kolegow ale w ich oczach sie nie zmieniasz bo widzi cie cały czas wiec wiesz nie przejmuj sie jak by nei widziałą cie jakis czas to by zauwarzyął ze przytyrałęs a co do kolegów któzy piją pala to nie mowie ze ja jestem swiety ale to d****e bo niszcza swoj organizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Pepo robimy wjazd Do chłopaków pogadałbym chwile z twoimi kumplami i zminiliby by zdanie w moment a jak sie śmieją to powiedz ***cie sie i**** w cycach was drze ze ja niepije pije a w tak . A jak nie to wal im kutwa w tube

ja tez niepije wiesz umnie wiedzą kumple ze cwicze i niepije z tego powodu ale mowią twoja sprawa i****

i mam kumpla 2 co też cwiczy na siłowni itp to zawsze po mojej stronie

A ak wogle to niepije 6 miesiecy na sylwestra tez To sie nawet Cieszyli kumple (tylko ci to starsi ) bo oni wszyscy na***ani a ja nie to wracałem furą

Dobra odbiegam od tematu ostatnio duzo pisze


a generialnie :

- Jacy to sa koledzy co sie z ciebie śmieją olej ich i powiedz ze jak bedą
pieli sie to niebedziesz sie znimi kolegowąc (najlepszy przyjaciel to silka i**** )
- obraź sie albo piźnij któremuś
- a jak t bedziesz ćwiczył i niepil to za kilka lat ty bedziesz sie znich wyśmiewał ze są ***anymi ciotami i****
- zazdroszczą ci )

a co do kolezanek to olej je
ja to całe zycie bylem gruby i jak zaczołem ćwiczyć to nic zadnych ekefktów dopeiro po roku widać ze juz nabieram mieśni i mi sie wszystko rzeźbi I dzisiaj przyszłą do mnie przyjaciółka na siłke pogadaliśmy i sama mowi Duda
schudłeś nabrałes mieśni itp..
To mnie zmotywowało ogolnie luz

Dobra ide czytać Książke Arnold - Edukacja kulturysty ) Ding Ding

Zmieniony przez - DUDA_ w dniu 2006-01-04 22:54:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3045 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30013
Nie przejmuj się nimi. Rozumiem, że czasem można sobie pożartować, jednak jeżeli taka sytuacja ma miejsce ciągle to zmień kolegów...

a co do tego jedzenia w szkole to u mnie nikt się nie odważy smiać, w szkole średnia waga facetów ~60kg. Zresztą pomyśl, teraz się śmieją, a za 2 lata... hehe zazdrość. Ćwiczysz dla siebie, innych olewaj. Bądz pewny siebie, nie daj sobie wejść na głowe.

www.theanimalrescuesite.com - daj 6 misek pokarmu dla głodujących zwierząt!
www.thehungersite.com - daj 1,1 ciepły posiłek dla głodujacych na świecie!
www.therainforestsite.com - uratuj 10m2 lasów tropikalnych!
www.thechildhealthsite.com - pomóż chorym dzieciom!
http://www.pajacyk.pl/ - nakarm glodne dziecko
http://www.sfd.pl/temat209527/ - ZAPRASZAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
za*** im to moze zaczna tez cwiczyc


Zmieniony przez - teha0 w dniu 2006-01-05 01:37:01
1

bad boy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas surferuw

Następny temat

Kursy trenera kulturystyki

WHEY premium