SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witka :)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6717
Witam to moj pierwszy post na forumie choc zarejstrowalem sie juz troche wczesniej : ) ale jakos nie pisalem teraz nadszedl czas na to abym cos napisal : ).............no to tak o sobie troche...... mam 18 lat zainteresowalem sie owym sportem dlatego iz bylem strasznie chudy (jadlem raz dziennie i caly dzien przed kompem siedzialem ) no i wygladalem jak "idz po wino i nie wracaj" :D:D moja poczatkowa waga to 56kg przy 178cm wzrostu......... swoja przygode zaczalem w styczniu tego roku.....od stycznia nieprzerwalnie cwicze i jezeli finanse pozwalaja wspomagam sie suplementami..........dzieki diecie i paru wchlonientym odzywka moja waga w tej chwili jest rowna 70kg ale obecnie jestem na cylku kretki i tauryny wiec chyba cos z tego poleci.........niestety nie zawsze wszystko jest na stale ; )..............to chyba tyle o mnie cwcze juz 8 miechow prawie i nie stracilem zapalu i pne sie w gore (jestem tylko ciekaw ile jeszze ;) ) wiec mysle ze jest dobrze..................pozdrawiam wszystkich forumowiczow napewno bede tu siedzial bo za duzo cennych informacji jest aby ich nie czytac...........
SUCHARUS

Nic na sile!!!....wszystko mlotkiem!
POZDRAWIAM
SUCHARUS









"Kiedys zeby zobaczyc pupcie dziewczyny trzeba było rozchylic jej majtki.......dzis zeby zobaczyc majtki trza rozchylic pupcie"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1496
Witka synu!! :)

Kulturystyka...taaaak.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Witam !
Dobrze, ze sie wzioles za siebie. Jak bedziesz mial jakies pytania odnosnie odzywek to uderzaj do mnie na GG Doradze...pomoge...

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witamy, poczytaj sobie dział Trening a napewno twoje treningi będą dużo bardziej efektowne . Jakieś pytania odnośnie treningu to uderzaj na GG (al'a Figa )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
ruszałeś juz sterydy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hej ;)
powodzenei i duzych przyrostow życzę ;)

al;e jak ktos Ci zacznie wciskac metke sposobem odtylnim na poslizg to pamietaj nie bierz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6717
spox z doborem odzywek napewno sie niedlugo zwroce (gdzies we wrzesniu) :):):) jeszcze zostalo troche kretki :) ........ co do koksu to nie bralem i napewno jeszcze nie wezme ( nie mowie ze nie chcialem bo chcialem ale z tego co tu wyczytalem to doszedlem do wniosku ze gowno wiem jeszcze o koksie i jakbym cos zapodal to bym sobie zje.... tylko zdrowie takze narazie daje spokoj )..............narazie wiec srodki bardziej naturalne a pozatym mysle ze w moim przypadku chyba jeszcze za wczesnie na koks!.....
SUCHARUS

Nic na sile!!!....wszystko mlotkiem!
POZDRAWIAM
SUCHARUS









"Kiedys zeby zobaczyc pupcie dziewczyny trzeba było rozchylic jej majtki.......dzis zeby zobaczyc majtki trza rozchylic pupcie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1350
no i elegancko oby takich postów jak najwiecej. Tez mam takiego kumpla co cały dzień siedzi w chacie przed kompem a jak wychodzi na bloki to tylko do sklepu albo do kogoś pożyczyc cos nowego bo wszystkie gierki juz przeszedł. Wzieliśmy go kiedyś na siłke żeby pocwiczył z nami to jak sie położył na ławkę to nie wiedział jak gryf chwycić. Mieliśmy taką pompke że juz chyba nigdy do nas nie zawita.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
No i jestes troche przykry, bo moze gdybyscie sie z niego tak nie smiali to nie przestal by chodzic.
Pogratulowac i poklaskac...

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1350
Ale po tej euforii oczywiście dostał odpowiednią instrukcje jak podnosic. Wycisnął z trudem 35 kilo i powiedział ze to nie dla niego ta zabawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
No i normalna sprawa. Przez to, ze nie cwiczy uwazasz sie za lepszego ?
Bo moze CIe zle rozumiem.

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RAJD RZESZOWSKI

Następny temat

silownia

WHEY premium