SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Witaminy po bieganiu i wysiłku fizycznym

Wysłana -
Wraz z żoną biegamy 3-4 razy w tygodniu. Przygotowujemy się do biegu w półmaratonie. Moje BMI to 28,34. Pracuje ciężko fizycznie. Obecnie jestem po chorobie gdzie spożywałem przez 2 tygodnie leki. Zastanawiam się nad zakupem jakiś witamin. Co polecacie?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Okołotreningowo witamin bym nie ładował jak już to do śniadania https://www.sfd.pl/sklep/SFD_Complex_Plus-opis36841.html 
Wysłana -
Witaminy możesz sobie brać, byle z dala od treningu.
Wysłana -
rozumiem, ze choroba byla leczona antybiotykiem?
jak tak, warto by bylo wlaczyc dodatkowo suplementy odbudowujace flore bakteryjna jelit jak probiotyki
Wysłana -
Od tygodnia zacząłem uczęszczać na siłownię. Obecnie korzystam z bieżni, rowerków, trenżerów. Czy mogę stosować białko PEAK Delicious Whey Protein oraz Hi-Tec Nutrition BCAA Powder?
Wysłana -
Jak masz braki w odżywianiu to tak.
Wysłana -
szymon89
Od tygodnia zacząłem uczęszczać na siłownię. Obecnie korzystam z bieżni, rowerków, trenżerów. Czy mogę stosować białko PEAK Delicious Whey Protein oraz Hi-Tec Nutrition BCAA Powder?

skup sie glownie na dopracownaiu odzywiania, bialko OK, jak bedzie wykorzystywane zeby uzupelnic diete
bcaa na razie mozna odpuscic
Wysłana -
georgu

Dlaczego? Zaleganie w żołądku?
Wysłana -
Nie dlatego, witaminy to antyoksydanty niektóre niwelują stan zapalny a po treningu mikrouszkodzenia wręcz są pożądane.
Wysłana -
Póki jesteś chory, wrzuciłbym witaminę C,D + minerały jak najszybciej
Wysłana -
izopropanol
georgu

Dlaczego? Zaleganie w żołądku?

Anubis już wyjaśnił
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź