SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Witaminy i składniki diety

Wysłana -
Witam, mam pytanie jakie mineraly/witaminy itd. wspomagają gojenie ran, oraz chociaz minimalnie przyspieszaja rekonwalescencje? Oraz czy jestem w stanie dietą i suplementami chociaz czesciowo zatrzymac katabolizm? Bo póki co na okolo 2 mieś wypadłem z budowania gory ciala na wielostawach z powodu kontuzji ścięgna w ręce.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
no raczej witaminy nie naprawia Ci rozwalonego sciagna. w takik razie masz idealny czas na to by trenowac czesciej nogi
Wysłana -
Casz czas czas jak we wszystkim, mozesz dostarczać wiecej vit c z diety czy https://www.sfd.pl/sklep/Nutrend_Flexit_drink-opis108.html?gclid=CKy3gt7d7M8CFRcYGwod2TkHsQ

katabolizm przez miesiac Cię nie zje.
Wysłana -
czellista
no raczej witaminy nie naprawia Ci rozwalonego sciagna. w takik razie masz idealny czas na to by trenowac czesciej nogi

a kurde nogi i tak najsilniejsza partia, a bez reki to nog za duzo nie zrobie :D
Wysłana -
Coś tam jednak możesz się poruszać. Staraj się zdrowo odżywiać. To będzie najważniejsze. Uzupełnić ew. to, czego możesz mieć braki.
Wysłana -
Juz 2 tydzien po polozeniu sie do szpitala po 1 tyg zanim wyszedlem tragedia, spadel glikogeu i 78 w pasie z 82, prz malym bfie i tak. Teraz robie nogi na suwnicach, trozke wytrzmalosciowo np 4x100 siady z kamielka 10k itd. Spadkow w wygladzie brak, co do sily sie okaze
Wysłana -
Zdecydowanie lepiej jest robić cokolwiek, niż nic. Poza tym skupić na zdrowym odżywianiu.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź