SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Witaminy VITA-MIN , Olimp, Multiple Sport. (60)

Wysłana -
Witam jako nowy na forum i od razu kieruję do was pytanie ;)
A mianowicie chodzi mi o Witaminy VITA-MIN , Olimp, Multiple Sport. (60), a dokładniej o ich dawkowanie.
Jak myślicie lepiej brać po 1 tabletce witamin i 1 tabletce minerałów co dwa dni czy robić to tak, że 1 tabletka witamin, następnego dnia 1 tabletka minerałów i tak na zmianę aby nie było dnia przerwy.
Kieruję to pytanie ponieważ na mój organizm tych witamin raczej jest za dużo i branie ich codziennie po 1+1 to trochę strata pieniędzy.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Skoro w sport masz za duże dawki to kup sobie zwykłe i gitara
Wysłana -
A te co mam jak radzisz brać żeby skończyć opakowanie ? 1+1 co dwa dni czy 1 dzień witaminy, drugi minerały i na przemian ? ;)
Wysłana -
1+1
Wysłana -
Ewentualna nadwyżkę wysikasz
Wysłana -
Dużo pij wody i wysikasz. Mnie osobiście po witaminach olimpu brzuch bolał. A jak brałem animalpaka to gardło mnie bolało od ilości i rozmiaru piguł.
Wysłana -
daj 1+1 co drugi dzien i bedzie ok
obecnie wielkimi krokami zbliza sie okres letni, wiec warzuwa i owoce powinny stanowic glowne zrodlo witakin w Twojej diecie
Wysłana -
możesz dać teź witaminy z rana a minerały wieczorem co drugi dzien.
Wysłana -
kombinacji jest wiele, wazne by nie brac wiecej jak nie potrzeba, szkoda tylko towaru i kasy
Wysłana -
No właśnie o to mi chodziło ;) teraz w miarę dużo dostarczam witamin z warzyw i owoców, więc co drugi dzień chyba rzeczywiście będzie idealnie ;) Dzięki za odpowiedzi . Temat do zamknięcia ;)
Wysłana -
Może w takim razie warto skupić się na tych witaminach i minerałach, których możesz mieć braki? W jakim celu stosować coś czego nie potrzebujesz?
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź