SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witamina P

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5721

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

Wiek

Waga / wzrost

Staż treningowy

Cel cyklu

Stosowane już wcześniej suplementy

Stosowane wcześniej spalacze

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

Przewidziane finanse na cykl

Uwagi i sugestie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 421 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20437
Witam. Wpadło mi w ręce ostatnio takie cos

Czy ktoś z was wie co to jest ?

Pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Napisane jest Witamin P Bajkalska, nie można wklejać linków, więc to co napisałem wpisz sobie w google :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
wyglada jak undergrandowa metka:)
witamina P glownie wykorzystywana jest w formie antyoksydantu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
produkcja jakiegos siergieja z piwnicy %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Banan
produkcja jakiegos siergieja z piwnicy %)


raczej Iwana :P ostatnio od wykładowcy się dowiedziałem, że w Rosji są Iwany, a na Ukrainie Siergieje :P

może witamin P to jakaś nowa nazwa handlowa propionatu :P


Zmieniony przez - DJ_DoDo w dniu 2017-07-03 11:15:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Siergiej - Iwan , jeden....bez różnicy

łykać takie wynalazki to trzeba byc juz troche zdesperowanym , lepszą etykietę i pudełko zrobiłbym sam w domu w tej chwili w 30min ,a w srodku moge wrzucic b6 , na etykiecie napisać glybera i byc za chwilę miliarderem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
jakby co to chętnie podłączę się do biznesu :P kiedyś o suplementach i o wprowadzaniu na rynek oglądałem fajny filmik Grega Valentino :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
oglądałem cały, polecam każdemu amatorowi sportu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 421 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20437
No dobra :) ale wie ktoś co to jest? Czy tylko to ze to underground :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
wrzuć w google to co napisałem na górze i będziesz miał opis :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co zamiast odżywek białkowych na budowanie masy?

Następny temat

Problemy zdrowotne, a suplementy.

WHEY premium