SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witamina B12 - w zastrzykach - Wasze opinie tych co brali

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
zayebisty gear dla babci 80lat o ile nie kojfnie przy iniekcji.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja sie uczylem na tym strzaly robic w bark i w dupe...
Bol kurevski...
Lepsza regeneracja, samopoczucie i to wszysto co zauwazylem. Ale nie wiem czy to bylo placebo czy faktyczne dzialanie b12...
Ogolnie jak lubisz bol to mozesz probowac... Jak nie to odradzam.


A tak btw czulenko to co teraz bijesz? Bo widze non stop jakis temat zakladasz n/t saa a nigdy foty nie widzialem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
to ja juz wole wit w tabsach lub kap. np Dibenc.A apropo tego że to tylko witamina to nie jest takie oczywiste bo niektore maja dzialnie anaboliczne nawet bardzo silne np wit D (tyle że oczyiście nikt przy zdrowych zmyslach jej nie bedzie bral w tak dzialajacych dawkach bo jest kosmicznie toksyczna)

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
dibencozide magnum kozak.nie lubie reklamowac supli ale ten jest ok.apetyt mi skoczyl jak tralala i jakis wyspany sie budzilem lepiej do szkoly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
Ja akurat nie czułem bólu - samopoczucie na treningu na plus..
Minusem były syfy jakich dostałem na plecach... jednym słowem mozna brać..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
w pożatku jestem włąsnie po 5 ampach i już kminię jak wykombinowac następną paczke..jak dla mine działanie lekko energizujące al e jak chcesz ja poczuć to złątw sobie do tego kwas foliowy 5mg i szamaj jedną dziennie ( wit b 12 zwieksza zapoterzbowanie na ta witaminę czytaj ulotke !!) po za tym polecam do niej jeszcz b compositiw i sporą dawkę wit c tj jakiś gram + 400 mg wit E ( żeby zapezpieczuyć sie przed ewentualnym zatorem który jak koledzy pisali jest możliwy) dzień przd iniekcją te witaminy i potem cały czas( wit e możesz obciać na 3 dzień do 200) pozatym radzę zróbić prubę podskurna i wbić dosłownie 0,3-0.5 ml pos skurę tak by sie bombelek zrobił a resztewypić i obserwować czy niema objwaów uczulenia( świad runien goraczka itp) na drugi dzień wbijaj b12 z resztą witamin--tylko w zestawie daje lekkie działanie ale zauważalne,np poprawa nastroju ,energia , no i poprawa parametrów krwi przez co możliwe lepsze ukrwienie tkanek,mieśni jak i mózgu( razm z kwasem folowym uczestniczą w porocesie mielnizacji komórek nerwowych w mózgu prz co przdłuzają ich żywotność) ja osobiści epolecam ..ale pierwszy raz jak brałem pare lat temu i solo to praktycznie nic niepoczułem ..tylko z kwasem foliowym ( tym mocniejszym bo 0,4 to śmieszne ilości) i innymi witaminami coś może działać konkretnie solo niepolecam!! tylko dupa boli
2

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
osz jak ja piszę .sorka panowie mamnadziej że się odszyfrujecie .
1

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do dwuboju z cocarboxylazą jak zawodnik wychodzi na czyściocha
w kulturystyce wszystkie b w zastrzykach z jednej żanety w dupsko w ostatnie 3 dni przed startem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
bralem z cocarboksylaza niby mialobyc dobrze dla serduszka ten dodatek a w praktyce urwalo mi dupe.doszedlem do 3ciego zastrzyka i juz sie nie pokazalem w osrodku.pozdrawiam sadomasochistow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dwunastka nie boli,chyba,że miałem wyjepke
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwazy cylk prosze o pomoc

Następny temat

Prop-150 Pharm Chemical

WHEY premium