SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witamina B12

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Maku z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 18 lat. Jestem po kontuzji barku, której się nabawilem na siłowni. Ćwiczyłem przez 1,5 roku stosując kreatynę i glutaminę. Teraz wracam na siłownię i chciałbym do tego zestawu dołączyć witaminę b12. Jak ją brać. Mam na myśli zastrzyki. Posiadam ampułki o pojemności 2ml.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po pierwsze nie ten dział, a po drugie 2ml nic nikomu nie mówię bo najważniejsza jest zawartość samej wit. B12 (tj. 0,1 mg lub 1 mg/ml). Skąd masz tą witaminę? W aptekach nie ma ampułek po 2ml.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ampułki dostałem ze szpitala. Mają pojemność 2ml i 1000 mikrogramów B12. Zostały wyprodukowane w Warszawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7609
Czesc b12 bierze sie dwa razy w tygodniu.
Poszukaj w archiwum post SUPER CYKL tam Dąbek przedstawia bardzo interesujacy zestaw z b12

Pozdrawiam

Mada

Pozdrawiam
Mada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jestem w trakcie cyklu brania witaminy B12, 1mg/2ml w zastrzykach. Dabek polecil mi ja brac nastepujaca: pierwsze dwa tygodnie - 3 strzaly na tydzien, drugie dwa tygodnie - 2 strzaly na tydzien. Daje to 10 strzalow na miesiac: 3,3,2,2. Nastepny cykl nie wczesniej jak po 8 tygodniach przerwy. Wez skierowanie od lekarza na te zastrzyki, dobra pielegniarka wykona ci je bezbolesnie, boli tylko proba uczuleniowa, tj. maly zastrzyk podskorny, ktory powie czy jestes uczulony na ta witamine, czy nie. Jak bede mial jakies efekty po skonczonym cyklu, to podziele sie nimi na Forum. Pozdrawiam!


"Uważni nigdy nie umierają. Nieuważni już są martwi."
Dhammapada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Serdeczne dzięki .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIOSTYMINA

Następny temat

Jakiej firmy kreatynę polecacie ?????

WHEY premium