SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam was kafary

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Jak to ktos kiedyś powiedział "idz swoją drogą..."
Kto koksi ten koksi,kto nosi dresy i łancuch ten nosi,kto ma wspaniałą genetyke temu chwała i zazdrosc..Panowie,nie ma sie co kłócic bo i tak nic mądrego z tego nie wyniknie.Każdy ma swoje zdanie,i niech tak zostanie..
Koniu-"chodziło nam o odgłos paszczowy...ihhaahaaaaaaaa!!"
Mam nadzieje ze mnie koksem nie nazwałeś..i nie zebym za to sie obraził,ale gdybym koksował i tyle lat trenował co cwicze,to wstyd byłoby profil wypełnic che che...
Pozdrawiam.I dosyc juz tych kłótni.

MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przykro mi wojtus ale twoje gabaryty nie podchodza jeszcze pod koks


hrhr ihaaaaaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie powiem jestes wielki!!

........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3223
Hehe wszyscy jestescie koksy https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/1.gif[/img], no moze po za mna, a Lolkowi to sam dawalem zastrzyki hehe, Lolek ty koksie a Cybermas byl drugi w kolejce po omke a jesli sie nie myle to dziki_kon kupywal u mnie deke a wiec zaden z was nie jest czysty moja rada cwiczcie wiecej mniej klocenia sie na Sfd a wyniki beda lepsze , no moze po za mna, a Lolkowi to sam dawalem zastrzyki hehe, Lolek ty koksie a Cybermas byl drugi w kolejce po omke a jesli sie nie myle to dziki_kon kupywal u mnie deke a wiec zaden z was nie jest czysty moja rada cwiczcie wiecej mniej klocenia sie na Sfd a wyniki beda lepsze , no moze po za mna, a Lolkowi to sam dawalem zastrzyki hehe, Lolek ty koksie a Cybermas byl drugi w kolejce po omke a jesli sie nie myle to dziki_kon kupywal u mnie deke a wiec zaden z was nie jest czysty moja rada cwiczcie wiecej mniej klocenia sie na Sfd a wyniki beda lepsze [img]../../buziaki/14.gif" alt="" /> Powodzenia

Plus i minus, plus i minus, plus i minus
Czy to plus czy to minus byl
Plus i minus, plus i minus
Ostrzezenie przed niebezpieczenstwem!

Plus i minus, plus i minus, plus i minus
Czy to plus czy to minus byl
Plus i minus, plus i minus
Ostrzezenie przed niebezpieczenstwem!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 178 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 525
48 w łapie lol ładna ściema moj koles który jest 2 razy wiekszy od Ciebie ma 49cm a ty wyskakujesz z 48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9935
zal. tr
5 lat minelo jak jeden dzien ^^


Zmieniony przez - XxarekxX w dniu 2008-08-03 22:17:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13270
Czym Wy sie tu podniecacie. Widzę tu tulko zdjęcie jego twarzy i pleców(chyba że reszta mi sie nie wyświetla) i kiepsko to wygląda. Nie widac tu 106 kg nawet przy takim wzroście.

Instruktor kulturystyki i fitness oraz trener osobisty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 489 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23594
daty ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14715
ja ******le znowu temat odswizony,tylko czas stracilem

_____RaDo_____

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Ja też.Banmaszynka ruszyła!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zobacz co tutaj jest !!!

Następny temat

Prosze o ocene

WHEY premium